Apple Türkiye Mağazası İçin Tim COOK’dan Resmi Açıklama Geldi

Apple Türkiye Mağazası İçin Tim COOK’dan Resmi Açıklama Geldi

Uzunca süredir gündemden düşmeyen Apple şimdide ülkemizde İlk Resmi Satış Mağazasını açmaya hazırlanıyor. Apple Türkiye Mağazası İstanbul’da yakın bir dönemde açılacak ve ülkemizde resmi olarak açılan ilk mağaza olarak kayıtlara geçecek. Son dönemde Apple Türkiye için yoğun bir çalışmanın yapıldığı, Türkiye pazarına verilen önemin artmaya başladığını görebiliyoruz. Bu kapsamda daha önce iTunes Müzik ve iTunes […]Uzunca süredir gündemden düşmeyen şimdide ülkemizde İlk Resmi Satış Mağazasını açmaya hazırlanıyor. Mağazası İstanbul’da yakın bir dönemde açılacak ve ülkemizde resmi olarak açılan ilk mağaza olarak kayıtlara geçecek.

Son dönemde için yoğun bir çalışmanın yapıldığı, Türkiye pazarına verilen önemin artmaya başladığını görebiliyoruz. Bu kapsamda daha önce iTunes Müzik ve iTunes Video mağazasını da resmi olarak hayata geçiren firması şimdide reel olarak ürün satışına başlamayı planlıyor.

Henüz tam olarak bir konum ve tarih bilgisi verilmese de Satış Mağazasının 2013 senesi içerisinde İstanbul’da bir noktada kendini göstermesini beklemeye başladık.

Bu mağaza ile ürünlerinin hem satışında büyük bir artış olması hem de Orijinal Aksesuar noktasında yaşanan sorunların azalması mümkün olacak. Ayrıca Apple Türkiye Mağazası sayesinde yeni ürünlerin ülkemize gelme süresi de kısalacak ve Operatör Tekelli satışların önüne geçilmiş olacak.

  Apple iPhone 5 Sayesinde Karaborsa Bayram Etti
Apple Türkiye Mağazası İçin Tim COOk’dan Resmi Açıklama Geldi
Apple Türkiye Mağazası İçin Tim COOk’dan Resmi Açıklama Geldi

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status