Apple Ucuz iPhone Vaadiyle Kullanıcıları Kandırdı mı?

Apple Ucuz iPhone Vaadiyle Kullanıcıları Kandırdı mı?

Son birkaç hafta Apple severler için oldukça aksiyon yüklü olarak geçti. Ancak Apple kanadından yapılan açıklamalar yine birçok tartışmayı da beraberinde getirdi. Peki, Apple firması Ucuz iPhone vaadi ile kullanıcıları kandırdı mı? Bu noktada açıklığa kavuşturmamız gereken bir konu var. Apple firması hiçbir açıklamasında Apple iPhone 5C modelinin Ucuz iPhone olarak satışa çıkacağını iddia etmedi. […]yorumlar.net

Son birkaç hafta severler için oldukça aksiyon yüklü olarak geçti. Ancak kanadından yapılan açıklamalar yine birçok tartışmayı da beraberinde getirdi. Peki, firması vaadi ile kullanıcıları kandırdı mı?

Bu noktada açıklığa kavuşturmamız gereken bir konu var. Apple firması hiçbir açıklamasında modelinin olarak satışa çıkacağını iddia etmedi.

Teknoloji Dünyasında devamlı üzerinde durulan ve konuşulan bu iddialar sadece pazara sızan bilgilerin internet siteleri tarafından yorumlanmasından ibaretti ve bu sebeple de aslında var olmayan bilgilerdi.

Apple iPhone 5C Yeşil
Yeşil

Bu noktada birçok kullanıcı Apple firmasını vaadi ile kullanıcıları kandırmakla suçluyor olsa da ne yazık ki bu pek de doğru bir yaklaşım değildir.

  AppStore’daki Uygulamalara Apple’dan Dolar Zammı

Kısacası Apple hiçbir zaman Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon sözü vermedi ve bu yol üzerinde ilerledikçe de Uygun Fiyatlı Apple hayalleri pek de mümkün olmayacak gibi.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status