Apple Watch Akıllı Saati İçin İlk Oyun Hazır

İOS İşletim Sisteminde birçok kullanıcı tarafından sevilen ve takip edilen Tiny Tower oyununun geliştirici firması olan NimbleBit Stüdyosu Apple Watch serisi için bir oyun tasarladığını duyurdu.

Apple firması tarafından pazara ilk sürülen Akıllı Saat olma özelliğini taşıması sebebiyle merakla beklenilen Apple Watch serisinin Mart Başında satışa sunulması bekleniyor.

Apple Fanları tarafından merakla beklenilen saat için şu aşamada hiç uygulama yok. Ancak geliştiriciler arka planda çalışmalara başlamış durumdalar.

Apple Watch Akıllı Saati İçin İlk Oyun Hazır
Apple Watch Akıllı Saati İçin İlk Oyun Hazır

LetterPad Oyunu Apple Watch İçin Uyarlanacak

Şu aşamada İOS İşletim Sistemi için NimbleBit Firması tarafından geliştirilmekte olan LetterPad Oyunu cihazlar pazara sürüldükten sonra Apple Watch serisi için de uyarlanmış versiyonu AppStore’a eklenecek.

Kelime Oyunlarından birisi olması beklenilen LetterPad Oyunu zaten yapı itibari ile çok fazla büyük bir ekrana ihtiyaç duymayan bir oyun olarak pazara sürülecek gibi görünüyor.

Bu sebeple de Apple Watch Ekranından da bu oyunu daha özelleştirilmiş ve minimize edilmiş bir tasarım ile birlikte oynamak kullanıcı açısından pek de zor olmayacaktır.

Henüz geliştirilme aşamasında olan LetterPad için resmi bir duyuru tarihi yayınlanmadı. Ancak Apple Watch için üretilecek ilk Uygulama ve Oyun olması sebebiyle hızlı bir şekilde tamamlanması ve Mart ayında satışa çıkması beklenilen Apple Watch serisine yetişmesi bekleniyor.

Apple İOS LetterPad Oyunu
Apple İOS LetterPad Oyunu

Apple Watch Akıllı Saati İçin İlk Oyun Hazır

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir