Pasaport Kayıt İşlemleriApple’dan eğitim için yeni kampanyalar!

Apple’dan eğitim için yeni kampanyalar!

Apple geçtiğimiz zamanlarda da öğrenci ve öğretim üyelerine özel eğitim kampanyalarına bu yıl bir yenilik daha ekledi. iPad Pro veya MacBook satın alan müşterilere ücretsiz Beats kulaklık verileceğini açıklandı!   Apple firması her yıl devam ettirdiği eğitim gören öğrencilere ve öğretim görevlilerine yaptıkları kampanyalara büyük önem vermiştir. Apple, bu yıl bir yenilik yaparak kampanyalarına bir […]


geçtiğimiz zamanlarda da öğrenci ve öğretim üyelerine özel eğitim kampanyalarına bu yıl bir yenilik daha ekledi. iPad Pro veya MacBook satın alan müşterilere ücretsiz Beats kulaklık verileceğini açıklandı!

 

firması her yıl devam ettirdiği eğitim gören öğrencilere ve öğretim görevlilerine yaptıkları kampanyalara büyük önem vermiştir. , bu yıl bir yenilik yaparak kampanyalarına bir ekstra ekledi. iPad Pro veya MacBook satın alan öğrenciler ve öğretmenlere ücretsiz Beats kulaklık verileceğini açıkladı.

Öncelikle kampanyanın detaylarını verelim ki herkes dürüst bir şekilde görebilsin. 10.5 inç ya da 12 inçlik iPad Pro cihazlarından biri alırsak, BeatsX kulaklık modelini ücretsiz olarak alabileceğiz. Fakat daha üst model bir kulaklık isterseniz, tercihiniz Beats Solo3 ya da Powerbeats3 olursa bu kez firması, 150 dolarlık bir indirim sağlayacak. Beats Solo3’ün 300 dolar ve Powerbeats3 modelinin de 200 dolar olduğunu düşünürsek aslında bu üst model kulakları da neredeyse ücretsiz veriyormuş diyebiliriz.

  Apple iPhone Batarya Değişim Kampanyası Stok Sorununa Takıldı

Son olarak, Apple firması eğitim kampanyası adı altında iPad Pro için 20 dolar, MacBooklar içinse 300 dolara kadar indirim yapmaya devam ediyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status