Apple’dan Yeni Tasarım Pizza Kutusu

Apple’dan Yeni Tasarım Pizza KutusuDev şirket , çalışanları için özel bir pizza kutusu tasarlayarak, çalışanlara ilham olması için pizza kutusu geliştirmiş. Akıllı telefonlarla devrim yaratan , geleneksel pizza kutularının olduğu kadar işlevsel olmadığını düşünerek yenilikçi bir tasarıma sahip yeni bir pizza kutusu tasarladı.

Tasarımıyla her zaman adından söz ettiren , günlük hayatımızın çok farklı bir noktasına girerek geleneksel kare kutular yerine şirketin yerinde tasarlanmış yuvarlak bir pizza koruyucusu koyarak farklı bir adım attı. Buna ek olarak, buhar atmak için kutuda sekiz delik var olduğu görülüyor. Ayrıca kutuda biriken buhar pazı yumuşattığı için böyle bir yöntem uygulandığı belirtiliyor.

Kağıt hamurundan yapılmış kutu ortamı kirletmiyor. 2010’da bir pizza kutusu için ilk başvurusunu yapan Apple, bu teknolojiyi yedi yıl sonra maliyeti ile elde etmeyi başardı. Apple Park Cafe‘nin yöneticisi olan Francesco Longoni de Kutunun tasarımında katkıda bulundu.

  iOS 10.3.3 aktif hale geldi!

Çalışanlar pizzaları odalarına götürmek isterlerse, pizzalar yumuşatacak ve havanın ve havanın hareket etmesine izin verecek şekilde tasarlanmış. Özellikle katlanan yüzey, pizza ile teneke kutunun tabanı arasında bir boşluk bırakıyor. Bu bölme sayesinde, pizza ısı ile kolayca soğutuluyor.

Apple’ın uzun mücadelelerin sonunda tasarladığı pizza kutusu aslında daha derin bir anlam taşıdığı belirtiliyor. Yuvarlak pizza kutusu, Apple çalışanlarına ilham verecek şekilde geliştirildiği ve çalışanlarının çevrelerinde mükemmel tasarlanmış ürünler olduğunda mükemmel ürünler üreteceğini düşünerek bu pizza kutusunu tasarlayıp geliştirmişler.

iPhone Hafızada Yer Açma

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status