Teknoloji ve Mobil Yaşam RehberiArchos VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü 40 Dolara Satılacak
Sosyal Medyada Paylaş

Archos VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü 40 Dolara Satılacak

Birçok firmanın pazara sürmeye başladığı Sanal Gerçeklik Gözlükleri pazarda 10o Dolar ve üstü fiyatlardan satışa çıkarken Fransız Üretici Archos tarafından 40 Dolarlık Sanal Gerçeklik Gözlüğü duyuruldu. Samsung tarafından daha önce açıklaması yapılan Samsung Gear VR serisi 200 Dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacak. Aynı şekilde farklı firmalar tarafından duyurusu yapılan

Birçok firmanın pazara sürmeye başladığı Sanal Gerçeklik Gözlükleri pazarda 10o Dolar ve üstü fiyatlardan satışa çıkarken Fransız Üretici Archos tarafından 40 Dolarlık Sanal Gerçeklik Gözlüğü duyuruldu.

Samsung tarafından daha önce açıklaması yapılan Samsung Gear VR serisi 200 Dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacak. Aynı şekilde farklı firmalar tarafından duyurusu yapılan seriler de 100 Dolar ve üstü fiyatlardan pazara sürülmeye hazırlanıyor.

Bu noktada da 40 Dolarlık Archos VR serisi pazardaki en agresif fiyata sahip ürün olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Archos VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü 40 Dolara Satılacak
Archos VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü 40 Dolara Satılacak

 

Tüm Mobil Cihazlar İle Uyumlu

Android İşletim Sistemi, IOS İşletim Sistemi ve Windows Phone İşletim Sistemi ile uyumlu olarak pazara çıkacak olan Archos VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü 6 inçlik ekrana sahip olacak.

  Pornhub VR ile Porno Sektörü de Sanal Gerçeklik Gözlüğü – VR Pazarına Girdi

3 platformda 100’den fazla Sanal Gerçeklik Uygulaması ile kullanıcıya hizmet sunacak olan Sanal Gerçeklik Gözlükleri yakın dönemde artan uygulamalar ile daha fazla tercih edilecektir.

3D İçerik Oynatma özelliği ile de kuvvetlendirilen Archos VR serisi 2014 Kasım ayı gibi satışa çıkacak. Hangi pazarlarda satılacağı ve Türkiye Pazarına girip girmeyeceği ise şu aşamada netleşmiş değil.

 

Archos VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Archos VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

iPhone Hafızada Yer Açma

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016