Akıllı Telefonlar Artık Kolunuzda

2015 yılında bile teknoloji bu kadar ilerleyince, önümüzde ki yıllarda ki teknoloji ile birlikte neler üretileceğini tahmin etmek oldukça zorlaşmıştır. Koca telsizli cep telefonlarından ince, zarif, fotoğraf çekebilen, görüntülü arama yapabilen, hatta bilgisayar içerikli kullanabileceğimiz kadar ilerleyen bir teknoloji devrindeyiz. Sizlere teknolojinin artık elinizde değil, bileğinizde olacağını söylesek inanır mısınız? Apple Watch daha önce açıklandığı gibi […]2015 yılında bile teknoloji bu kadar ilerleyince, önümüzde ki yıllarda ki teknoloji ile birlikte neler üretileceğini tahmin etmek oldukça zorlaşmıştır.

Koca telsizli cep telefonlarından ince, zarif, fotoğraf çekebilen, görüntülü arama yapabilen, hatta bilgisayar içerikli kullanabileceğimiz kadar ilerleyen bir teknoloji devrindeyiz. Sizlere teknolojinin artık elinizde değil, bileğinizde olacağını söylesek inanır mısınız?

Watch daha önce açıklandığı gibi 10 Nisan tarihinde, yani bugün yurt dışında ön siparişe sunuldu. Türkiye zamanına göre sabah saatlerinde kapalı olan Online Store’da gerekli düzenlemeler yapıldı ve daha sonra da ABD’nin batı yakasında saatler gece 12’yi gösterdiğinde online mağazalar üzerinden Watch siparişleri alınmaya başlandı.

yeni akıllı saati için ön siparişleri başlangıç aşamasında sadece çevrim içi mağazasından ve Store mobil uygulamasından kabul ediyor. Bununla birlikte dünyanın dört bir yanındaki Store’larda Watch modelleri sergilenecek. Ayrıca bugün Tokyo, Londra ve Paris’te de çeşitli mağazalar içinde Watch için üç adet cep mağazası açılıyor.

.1046826_620x410

 

Apple dev bir proje yaparak, bu son teknolojiyi de hayata geçirmeyi başardı. Kolay kullanımlı ve çağımızın en iyi teknoloji cihazı olduğu kadar, ücretininde cep yakacağı kaçınılmaz bir gerçektir.

Saat şeklinde olan,sadece eski uzay filmlerinde gördüğünüz ve imkansız ve hayal  olduğunu düşündüğünüz bu cihaz, artık sahip olmak için çok yakınınızda.KAYNAK: http://www.teknoblog.com

iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status