Aşık Olmak İçin Gereken Tweet ve Facebook Mesaj Adeti

Aşık Olmak İçin Gereken Tweet ve Facebook Mesaj Adeti

Yapılan bir araştırma enteresan sonuçların ortaya çıkmasını sağladı. Birbirlerine aşık olmuş çiftlerin, sosyal medya üzerinden paylaşımlarını meydana çıkaran sonuçlara göre, toplamda 224 tweet, bununla beraber aşık olmak için gereken Facebook mesaj adeti ise 70. Bunlar dışında e-posta mesajları 37 ve telefonda görüşme 30 olarak belirlenmiş. Değişen iletişim şekilleri ile birlikte, insan ilişkilerinde de farklılıklar meydana […]Yapılan bir araştırma enteresan sonuçların ortaya çıkmasını sağladı. Birbirlerine aşık olmuş çiftlerin, üzerinden paylaşımlarını meydana çıkaran sonuçlara göre, toplamda 224 tweet, bununla beraber aşık olmak için gereken Facebook mesaj adeti ise 70. Bunlar dışında e-posta mesajları 37 ve telefonda görüşme 30 olarak belirlenmiş.

Değişen iletişim şekilleri ile birlikte, insan ilişkilerinde de farklılıklar meydana geliyor. Telefon kullanımı her ne kadar vazgeçilmez olan ve en fazla tercih edilen yöntem olsa da genel bir değerlendirmesinde çıkan sonuç, bu şekilde olmuş. Flört aşaması ile birlikte başlayan mesaj trafiğinde, ortalama adet sayısını belirleyen bu araştırma, 39 sayfa kadar tweet atılması durumunu da ortaya çıkarmış oluyor.

  Eski Sevgilisinin Fotoğrafları Sosyal Medya Hesabından Silmeyince Hapishane Yolu Göründü

İletişimin bu yönde ilerlemesi ile ilgili iyi mi yoksa kötü mü olduğu konusuna gitmeden, aşık olmak için ciddi bir mesai gerektiğini söyleyebiliriz. Geçmiş yıllarda zaman olarak çok daha uzun sürede birbirleri ile yakınlaşan çiftler, enteresan bir şekilde çok daha az cümle kurabiliyordu, belki de. Aşık olmak için gereken Tweet sayısı kaçtır? gibi haberler de bu konu için ulusal medyada sıkça paylaşıldı.

iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status