Askercell Tarifesine Özel 449 TL’ye Reeder F1 Telefon

Reeder firması tarafından Samsun’da üretimi gerçekleştirilen Reeder F1 cep telefonu Turkcell Askercell tarifesine özel olarak 449 TL’den satışa sunulacak.

Askercell için yeniden üretime giren Reeder F1 cep telefonu Askercell aboneleri tarafından 449 TL’lik satış fiyatı üzerinden satın alınabilecek.

Askeri kullanıma uygun bir hale getirilen F1 modeli askeri alanlarda kullanılabilir hale getirildi. Bu sayede askerdeki gençlerimizin de sorun yaşamadan bu cihazı satın alabilmelerinin önü açılmış oldu.

 

Reeder F1

 

Askercell İle Askeri Kullanıma Uygun Cep Telefonu

Yeni modelle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Reeder Kurumsal Satış Direktörü Mübin Argın şunları söyledi; “Türkiye’de Türkiye için ürettiğimiz bir telefon olan reeder F1 modelinin Askercell sürümü, kışlalardaki iletişim ihtiyacı için özel olarak geliştirildi. Üzerinde kamera bulunmayan bu model, Turkcell Askercell aboneleri tarafından kullanılabilecek. Samsun’da kurduğumuz fabrikada ürettiğimiz bu yeni modelimiz bir yandan askerlerimizin ihtiyaçlarını karşılarken diğer yandan cari açığın kapanması ve yasadışı yollardan gelen telefonların önüne geçilmesi için önemli bir adım. reeder olarak ülkemiz için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha eklemekten dolayı gurur duyuyoruz. Bu çalışmalarımızın devamı da gelecek.”

 

Reeder F1 Cep Telefonu Teknik Özellikleri

Reeder F1 modelinin Teknik Özelliklerini şu şekilde sıralayabilir.

  • Tuş Takımlı klasik Cep Telefonu Yapısında,
  • 2.4 İnçlik Ekran
  • 32 MB + 32 MB Depolama Alanı
  • 1.700 mAh’lik Batarya
  • FM Radyo
  • Bluetooth
  • MP3 ve MP4 Oynatabilme

Askercell Tarifesine Özel 449 TL’ye Reeder F1 Telefon

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir