Asphalt 8 oyunu uygulaması

Gameloft’un seri haline gelen yarış oyunu Asphalt 8: Airborne ile araba yarışına farklı bir tarz getiriyor. Oynarken kendinizi adeta gerçek yarış pistinde bulacağınız Asphalt 8 size harika bir yarış deneyimi sunuyor. Mobil cihazlar için geliştirdiği oyunlarla kendini kanıtlayan Gameloft firması, seri haline gelen yarış oyunu Asphalt 8: Airborne ile karışımıza çıkıyor. Türkçe dil seçeneği ile sunulan serinin sekizinci oyunu, diğer Asphalt serilerinden biraz farklı bir yapıya sahip. Airborne’da yerçekimine meydan okuyarak havada uçuşan araçlara hazır olun ve arabaların keyfini çıkarın.

Daha önceki sürümlerine göre oldukça harika bir yarış deneyimi sunan bu harika oyunla şimdiye kadar tatmadığınız duyguları ve heyecanları tadacaksınız. 8 sezondan oluşan oyunda sezonları geçmen için her sezonda yer alan çeşitli yarış stillerinden istenilen görevleri tamamlayarak, sezon geçmene yarayacak yıldız sayısını toplaman gerekiyor. Sezon geçtikçe daha fazla kredi topladığın ve yarış kazandıkça artırdığın kredilerinle yeni arabalar satın alabiliyor ve arabalarına özellikler yükleyerek onları geliştirebiliyorsun. Dilersen kredi birikmesini beklemeden sana sunulan teklifleri değerlendirerek online üzerinden paranla araba paketleri ya da seviye alabiliyorsun.

Asphalt 8 oyunu uygulaması
Asphalt 8 oyunu uygulaması

Her gün farklı yarış turnuvaları ile oyununa heyecan katabilir yarış kazandıkça yeni etkinliklerin açılmasına neden olabilirsin. Oyun seçeneklerine baktığımızda her sezonda farklılık gösterdiği gibi, eleme oyunu, salgın, klasik, saf dışı, kapı drifti gibi oyun seçenekleri bulunur. Ayrıca tek otomobille yapılan çeşitli düello yarışları da mevcuttur. Sizde adrenalin tutkunu ve araba yarışı sevenlerdenseniz bu oyunu indirin ve tadına varın.

Asphalt 8 oyunu uygulaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir