Astell&Kern Ürünleri Türkiye’de Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor

Taşınabilir Hi-Fi Ses ürünlerine sahip olan ve dünya üzerinde oldukça fazla tercih gören markalardan birisi olma özelliğini taşıyan Astell&Kern artık ülkemizde de satışa çıkıyor.

Sennheiser markasının Türkiye satışlarını yapan Bircom tarafından ülkemize getirilecek olan Astell&Kern yakın zamanda birçok satış noktası üzerinden son kullanıcıya ulaşmaya başlayacak.

Gelişmiş işlemcisi, DAC teknolojisi ve farklı tasarımıyla öne çıkan marka, “Mastering Quality Sound” (MQS) özelliği ile de dikkat çekiyor.

MQS, 24-bit/ 44 – 192kHz’e kadar yüksek çözünürlüklü dijital müzik stüdyo kaydı formatlarına karşılık geliyor. Müziği dinleyiciye stüdyoda kaydedildiği gibi ulaştırarak 6,5 kat daha fazla ayrıntı sunan MQS, belirgin biçimde daha iyi bir müzik deneyimi vadediyor.

 

Astell&Kern
Astell&Kern

 

Bircom’un Türkiye’de satışa sunduğu Astell&Kern müzikçalarlar arasında AK380, AK320, AK300, AK70, AK Jr ve XB10 modelleri yer alıyor.

Astell&Kern, Wi-Fi destekli AK70, AK300, AK320 ve AK380 modellerinden başlayarak, tüm müzik çalarları ile entegre edilecek olan streaming müzik servisi TIDAL’i de destekliyor.

42 milyonu aşkın şarkının ve 140 bin yüksek çözünürlüklü videonun yer aldığı TIDAL, tüm dünyadan sanatçıların direkt olarak katkıda bulunduğu bir servis olarak öne çıkıyor.

Ürünleri denemek isteyenler Bircom Deneyim Merkezine giderek direkt olarak tedarikçisi üzerinden ürünlerle alakalı bilgi sahibi olabilir, ürünleri deneyebilir ve satın alabilirler.

Ürünler yakında Teknoloji Mağazaları ve Teknoloji Satış Siteleri üzerinden de daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek adına satışa çıkacaktır.

 

Astell&Kern
Astell&Kern

 

Astell&Kern Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yurumları

Daha önce Astell&Kern Ailesine mensup bir ünü kullandıysanız ürünle alakalı olan Olumlu ya da Olumsuz Görüşlerinizi buradan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu sayede ürünü satın almak isteyen ve araştırma yapan kullanıcılar için de bir bilgi kaynağı sunmuş olabiliriz.

Ürünle alakalı diğer Soru ve Sorunlarınızı, Şikayet ve Önerilerinizi de sayfa üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey YORUM Kısmından düşüncelerinizi iletmek.

Astell&Kern Ürünleri Türkiye’de Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir