Asus Akıllı Saat Pazarına Giriş Yapmaya Hazır

Asus Akıllı Saat Pazarına Giriş Yapmaya Hazır

Masa Üstü Bilgisayar, Notebook, Netbook, Ultrabook, Tablet PC ve Akıllı Telefon deneyimlerini bir bir yaşayan Asus fanları için şimdi de Asus Akıllı Saat dönemi başlıyor. Asus tarafından oldukça hummalı bir çalışma ile üzerinde son denemelere devam ettiği Asus Smart Watch modeli bilinen Akıllı Saat serilerinden de farklı olacak. Klasik Fonksiyonellik ve Akıllı Yapıyı bir araya […]


Masa Üstü Bilgisayar, Notebook, Netbook, Ultrabook, Tablet PC ve Akıllı Telefon deneyimlerini bir bir yaşayan fanları için şimdi de dönemi başlıyor.

tarafından oldukça hummalı bir çalışma ile üzerinde son denemelere devam ettiği modeli bilinen serilerinden de farklı olacak.

Klasik Fonksiyonellik ve Akıllı Yapıyı bir araya getirecek olan aileleri bir anlamda kullanıcı için vazgeçilmez bir aksesuar olmayı başaracak.

Özellikle son dönemde oldukça fazla beğeni alan Zen Serisi üzerine ürettiği ürünlerden başarılı sonuçlar alan kanadının çalışmasında da Zen Tasarım üzerinde durması bekleniyor.

Asus Akıllı Saat Pazarına Giriş Yapmaya Hazır
Pazarına Giriş Yapmaya Hazır

modellerinde günümüzde kullanılan bir saatte tüm özellikler ile birlikte Akıllı Telefonunuzu size sevdirecek birçok fonksiyonda eklenmiş olacak. Bunun yanında Batarya Süresi de günümüzdeki modellere taş çıkartacak.

için bir açıklama yapılmasa da ASUS Başkanı Johnny SHİH bu pazara kesinlikle gireceklerini ve farklarını ortaya koyacaklarını net bir dille açıklamış durumda.

Tabi ki ortada bir ürün olmadan bu kadar net bir açıklama yapılması da pek mümkün değil. Bu sebeple modellerinin çok yakında Global Pazarda satışa çıkması pekte şaşırtıcı olmayacaktır.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Xiaomi RedMi Y1 3 Dakikada 150 Bin Adet Sattı - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] Xiaomi RedMi Y1 Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları Xiaomi
2019-09-15 01:56:42
Asus ZenFone AR Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] ÖTV İndirimi Sonrasında Beyaz Eşya Fiyatları Artış Gösterdi […]
2019-09-15 01:55:26
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status