Asus Akıllı Saat Pazarına Giriş Yapmaya Hazır

Masa Üstü Bilgisayar, Notebook, Netbook, Ultrabook, Tablet PC ve Akıllı Telefon deneyimlerini bir bir yaşayan Asus fanları için şimdi de Asus Akıllı Saat dönemi başlıyor.

Asus tarafından oldukça hummalı bir çalışma ile üzerinde son denemelere devam ettiği Asus Smart Watch modeli bilinen Akıllı Saat serilerinden de farklı olacak.

Klasik Fonksiyonellik ve Akıllı Yapıyı bir araya getirecek olan Asus Akıllı Saat aileleri bir anlamda kullanıcı için vazgeçilmez bir aksesuar olmayı başaracak.

Özellikle son dönemde oldukça fazla beğeni alan Zen Serisi üzerine ürettiği ürünlerden başarılı sonuçlar alan Asus kanadının Akıllı Saat çalışmasında da Zen Tasarım üzerinde durması bekleniyor.

Asus Akıllı Saat Pazarına Giriş Yapmaya Hazır
Asus Akıllı Saat Pazarına Giriş Yapmaya Hazır

Asus Akıllı Saat modellerinde günümüzde kullanılan bir saatte tüm özellikler ile birlikte Akıllı Telefonunuzu size sevdirecek birçok fonksiyonda eklenmiş olacak. Bunun yanında Batarya Süresi de günümüzdeki modellere taş çıkartacak.

Asus Akıllı Saat Modelleri için bir açıklama yapılmasa da ASUS Başkanı Johnny SHİH bu pazara kesinlikle gireceklerini ve farklarını ortaya koyacaklarını net bir dille açıklamış durumda.

Tabi ki ortada bir ürün olmadan bu kadar net bir açıklama yapılması da pek mümkün değil. Bu sebeple Asus Akıllı Saat modellerinin çok yakında Global Pazarda satışa çıkması pekte şaşırtıcı olmayacaktır.

Asus Akıllı Saat Pazarına Giriş Yapmaya Hazır

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir