Asus MemoPad HD 7 Modeli İçin Android 4.3 Yolda

Asus MemoPad HD 7 Modeli İçin Android 4.3 Yolda

Asus kanadı geçtiğimiz hafta Asus MemoPad HD 7 modeli için Jelly Bean Güncellemesi hazırlamıştı. Çok kısa süre sonra ise gelen haberler MemoPad HD 7 modelinin Güncellemesi alacağı yönünde.

Asus MemoPad HD 7 modeline sahip olan kullanıcılar cihaza Android 4.2 Jelly Bean İşletim Sistemi yüklü olarak almışlardı. Asus bu noktada birkaç iyileştirme ile Jelly Bean sürümünü Ekim ayının ilk haftasında indirilebilir hale getirdi.

Ancak gelen son bilgiler Jelly Bean sürümünün de yolda olduğu yönünde. Asus kaynaklı olarak gelen bu bilgi aslında firmanın Android 4.2 veya 4.2.2 sürümünde bir sorun yaşamasından kaynaklı gibi görünüyor. Özellikle 4.2.2 sürümünün hemen arkasından böyle bir güncelleme yapılması işletim sistemi kaynaklı bir sıkıntının habercisi olabilir.

  Android 6.0 M Sürümü İçin Çalışmalara Başlandı
Asus MemoPad HD 7 Modeli İçin Android 4.3 Yolda
Asus MemoPad HD 7 Modeli İçin Yolda

Eğer sizde Asus MemoPad HD 7 Tablet PC sahibi iseniz o zaman Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi için ara ara güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status