Asus PadFone 2 Modeli Windows İşletim Sistemi İle Gelebilir

Asus PadFone 2 Modeli Windows İşletim Sistemi İle Gelebilir

2012 senesinin son dönemlerinde ile pazara sunulan modelinin 2013 senesinin sonlarına doğru bir de İşletim Sistemine sahip yeni bir sürümü üretilebilir.

Son dönemde Akıllı Telefon ve Tablet PC alanında birçok firma ile anlaşan firması ile firmasının görüşme halinde olduğu ve hem Akıllı Telefon hem de Tablet PC olarak kullanılabilen serisinin ayrıca ile de pazara sürülebileceğinin sinyalleri verilmeye başlandı.

Bunun yanında firmasının aklındaki bir diğer çalışmada Akıllı Telefon modelinde , Tablet Modelinde ise Windows İşletim Sistemini kullanmak var.

Yani cihaz Tablet İstasyonundan bağımsız bir halde iken Android İşletim Sistemli bir Akıllı Telefon olarak kullanılırken Tablet İstasyonu ile birleştikten sonra Windows İşletim Sistemine sahip olan bir tablete dönüşecek.

Android ve Windows İşletim Sistemli Asus PadFone 2
Android ve Windows İşletim Sistemli

Şu aşamada tabi ki bunların hepsi bir varsayım. Ülkemizde yavaş yavaş satışına başlanacak olan ve 2000 TL seviyelerinden alıcı bulacak olan modeli ile Asus firmasının çeşitli denemeler yapacağı kesin.

Ancak bu denemeler sonucunda nasıl bir çalışma ortaya çıkacağı, ve gibi iki rakip firmanın aynı cihaz içinde barınmayı kabul edip etmeyeceği şuanda cevabı olmayan sorular statüsünde görünüyor.

Bakalım Asus – üçgeninden nasıl bir ürün ortaya çıkacak.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status