Asus PadFone 2 Modeli Yavaş Yavaş Şekilleniyor

 Akıllı Telefon pazarına yeniden giriş yapmayı planlayan Asus firması bu kapsamda önceki ürünü PadFone üzerinde bazı değişiklikler yaparak 2. Nesil PadFone 2 modelini hazırladı.

Asus firmasını 16 Ekim 2012 tarihinde Milan-Taipei de yapacağı etkinlikte tanıtacağı cihazlar ile ilgili olarak Bloomberg TV’nin Youtube sayfasında yayınlanan bir video ile Asus PadFone 2 resmiyet kazanmış oldu.

4,7 İnçlik HD bir ekran yapısı ile gelmesi beklenilen cihazda navigasyon tuşları cihazın alt kısmında konumlandırılmış ve bir anlamda HTC modellerindeki yapı ile görsellik kazandırılmış.

Qualcomm firması tarafından üretilen SnapDragon S4 Pro serisi işlemci ailesi ile gelmesi beklenilen cihazda 1.5 Ghz hızında 4 Çekirdekli bir işlemci kullanılacak. Adreno 320 GPU ile desteklenecek olan Asus PadFone 2 modelinde ayrıca 2 GB lık bir de Ram kullanılacağı sızdırılan ilk haberler arasında.

Asus PadFone 2 Akıllı Telefon
Asus PadFone 2 Akıllı Telefon

Android İşletim Sistemi ile çalışması neredeyse kesin olan Asus PadFone 2 modeli için Asus 13 Mp2lik bir de arka kamera kullanacakmış. Tabi ki şu aşamada ne kadar doğru bir bilgidir bilinmez ama Asus firması eğer bu şekilde bir cihaz üretip pazara sunarsa Samsung Galaxy S3 ve HTC One X gibi modeller de kendisine çeki düzen vermek durumunda kalabilir.

Windows 8 İşletim Sistemine sahip Tablet, Notebook ve diğer ürünleri ile beraber tanıtılacak olan Asus PadFone 2 modeli birkaç gün içerisinde sitemizde daha net bilgiler ışığında tanıtılacaktır. Ancak şu aşamada gelen bilgiler ve ortaya çıkan görüntüler cihazın oldukça başarılı bir seviyeden, üst fiyat segmentinde pazara çıkacağını gösteriyor.

Bloomberg TV tarafından Yayınlanan Kısa Video: http://www.youtube.com/watch?v=xZyZEXH-ltg

Asus PadFone 2 Modeli Yavaş Yavaş Şekilleniyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir