Asus PadFone 2 Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor

Asus firması tarafından ilk üretimde sıkıntılar yaşandığı için istenilen başarıya ulaşamayan PadFone serisinin 2. cihazı olan Asus PadFone 2 modeli satışa çıkmaya hazır durumda.

Daha önce Asus PadFone ile ilgili yazımızda size cihazı detaylı bir şekilde anlatmaya çalışmıştık. O sebeple çok fazla Teknik Bilgiye giriş yapmayacağız. (Bakınız: Asus PadFone 2)

Cihazın ilk olarak Almanya Pazarında satışa Aralık ayı gibi sunulması bekleniyor. 32 GB ve 64 Gb lık iki versiyonu ile pazara çıkacak olan Asus PadFone 2 modelinin 32 GB’lık modeli 799 Euro, 64 GB’lık modeli ise 899 Euro gibi bir fiyattan satışa sunulacak.

Asus PadFone 2 Akıllı Telefon
Asus PadFone 2 Akıllı Telefon

Cihazın Almanya dağıtımından sonra tüm dünya pazarlarına hızlı bir şekilde dağıtılması planlanıyor. Özellikle İngiltere, ABD ve birçok Avrupa ülkesi için Asus’un bu modeli hem Telefon hem de Tablet PC olarak büyük bir ilgi görecek gibi görünüyor.

Cihazın yanında ekstra bir ücret ile satılacak olan Tablet PC İstasyonu ise ne kadarlık bir etiket ile pazara sunulacak henüz belli değil.

Cihazın ülkemize gelişi ise 2013 senesinin ilk çeyreği gibi olacak görünüyor. O dönemde pazara sunulacak olan Sony modeli ile de büyük bir Pazar kapma yarışına girişecektir muhtemelen.

 

Asus PadFone 2 Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir