Asus PadFone 3 Yakında Karşımıza Çıkabilir

Oldukça iddialı bir ürün olması ve pazara çıktıktan sonra kısa sürede 1 Milyonluk satış rakamını geçmesi üzerine Asus PadFone serisinin 3. Üyesi MWC 2013 fuarında açıklanabilir. Asus PadFone 3 olarak pazara çıkarılması düşünülen yeni ürün hakkında ortalıkta bazı dedikodular var ancak henüz resmi veya net bir durum ortada yok. Ancak henüz ülkemizde satışa çıkmasa da […]Oldukça iddialı bir ürün olması ve pazara çıktıktan sonra kısa sürede 1 Milyonluk satış rakamını geçmesi üzerine PadFone serisinin 3. Üyesi fuarında açıklanabilir.

PadFone 3 olarak pazara çıkarılması düşünülen yeni ürün hakkında ortalıkta bazı dedikodular var ancak henüz resmi veya net bir durum ortada yok.

Ancak henüz ülkemizde satışa çıkmasa da Dünya pazarında oldukça başarılı bir grafikte ilerlemekte olan modelinin abisi olacak olan model için günceme düşen bu haber pek de inandırıcı değil gibi.

Asus PadFone 3 Yakında Karşımıza Çıkabilir
PadFone 3 Yakında Karşımıza Çıkabilir

Donanımsal Değişim İddiası

 

Dedikodulardan ilki modelin tasarımsal olarak aynı kalacağı, bazı donanımsal eklemeler yapılarak pazara çıkacağı yönünde. Yani bir anlamda iPad 3 – iPad 4 serisinde yaşanan değişim gibi.

Bu durumda cihazın yine ile pazara çıkması ve modelinin geri plana alınarak bu modelin satışına başlanması gibi bir durum ortaya çıkabilir.

 

Yazılımsal Değişim İddiası

 

Geçtiğimiz günlerde modeline İşletim Sisteminin yükleneceği ve pazara sürüleceği iddiaları yayınlanmış, sonrasında da Mobil kısmın Android, Tablet kısmının ise WP8 olacağı söylentileri çıkmıştı.

Bu söylentiler eşliğinde Asus PadFone 3 modelinin sadece İşletim Sistemi ile pazara çıkacak bir model olması, Donanımsal ve yapısal olarak aynı kalması gibi bir durumda olabilir.

Bu noktada yine iki seçenek çıkıyor ortaya. Akıllı Telefon olarak kullanılan model le beraber Tablet modeli de WP8 olabilir ya da Akıllı Telefon kısmı Android İşletim Sisteminde kalıp Tablet PC modeli WP8 olabilir. Yani bir cihazda Çift İşletim Sistemi kullanılmış olabilir.

 

Tabi ki bunlar sadece birer iddia ve ortada bu iddiaları destekleyecek bir belge yok. Ancak kısa süre sonra başlayacak olan fuarında bu iddiaların gerçek olup olmadığını görme fırsatımız olacak.

  Asus ZenFone 5 Modeli Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status