Asus Tabletlere Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Geliyor

Asus Tabletlere Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Geliyor

Asus firması şu an pazarda olan Transformer Prime (TF201) ve Transformer Pad Infinity (TF700) modelleri için bir iki gün içerisinde Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesini yayınlayacağını bildirdi. Pazarda çok fazla model yerine güçlü bir iki model ile Tablet performansı sunmak isteyen Asus firması ürünlerine güncellemeler noktasında da hızlı ve sorunsuz bir hizmet vermeye devam ediyor. […]


Asus firması şu an pazarda olan Transformer Prime (TF201) ve Transformer Pad Infinity (TF700) modelleri için bir iki gün içerisinde Güncellemesini yayınlayacağını bildirdi.

Pazarda çok fazla model yerine güçlü bir iki model ile Tablet performansı sunmak isteyen Asus firması ürünlerine güncellemeler noktasında da hızlı ve sorunsuz bir hizmet vermeye devam ediyor.

Firma tarafından yapılan açıklamaya göre FOTA yoluyla gelecek olan güncellemeler 48 saat içerisinde yüklenebilir hale gelmiş ve dağıtıma açılmış olacak. Büyük ihtimalle siz bu yazıyı okurken indirme ve güncelleme işlemleri de açılmış olacaktır.

Asus Tabletlere Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Geliyor
Asus Tabletlere Güncellemesi Geliyor

 

Android 4.0 güncellemesine daha önce kavuşmuş olan cihazların yeni güncelleme ile daha hızlı bir cihaza dönüşeceği bilgisi verildi. Daha önceki sürümde olan kritik bir hata da düzeltilmiş durumda. 3D Grafik alanında da bazı düzenlemeler yapılan Güncellemesi bir anlamda cihazı yeniden hayata kazandırmış olacak.

Ayrıca firmanın bazı bölgelere özel yazılımları da bu güncelleme ile kullanıcılarına ulaştıracağı gibi bir bilgi de verebiliriz.

  Android 4.1 Jelly Bean Yüz Tanımada Daha Başarılı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status