Asus Transformer Book T100 Kamera Noktasında Hayal Kırıklığı Yarattı

Asus Transformer Book T100 Kamera Noktasında Hayal Kırıklığı Yarattı

Kullanıcılar için aslında her noktadan oldukça başarılı ve işlevsel bir ürün olan Asus Transformer Book T100 modeli Kamera Çözümleri noktasında ise hayal kırıklığına sebep oldu. Rakip serilerde önde 2.0 MP Kamera, Arkada ise 8.0 MP kamera kullanılmasına rağmen Asus Transformer Book T100 modelinde sadece 1.2 MP değerinde bir ön kamera tercih edilmiş. Uzun Batarya Ömür, […]


Kullanıcılar için aslında her noktadan oldukça başarılı ve işlevsel bir ürün olan modeli Kamera Çözümleri noktasında ise hayal kırıklığına sebep oldu.

Rakip serilerde önde 2.0 MP Kamera, Arkada ise 8.0 MP kamera kullanılmasına rağmen modelinde sadece 1.2 MP değerinde bir ön kamera tercih edilmiş.

Uzun Batarya Ömür, Dayanıklı Kasa, Dört Çekirdekli İşlemci gibi birçok üstünlük ile pazarda adından söz ettirecek olan modeli fiyatı ile de oldukça makul seviyelerde ve bir Tablet PC fiyatına sahip olunabilecek bir konumda.

Tabi ki her güzelin birde kusur olmalı. Ancak bu noktada biraz daha kullanıcı bazlı bakarak modelde en azından 5 veya 8 MP değerinde bir kamera kullansa idi tadından yenmezdi.

Özellikle kamera kullanımı oldukça fazla olan kullanıcılar için modelinde arka kameranın olmaması büyük bir eksiklik olacak gibi görünüyor.

Asus Transformer Book T100 Kamera


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Xiaomi RedMi Y1 3 Dakikada 150 Bin Adet Sattı - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] Xiaomi RedMi Y1 Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları Xiaomi
2019-09-15 01:56:42
Asus ZenFone AR Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] ÖTV İndirimi Sonrasında Beyaz Eşya Fiyatları Artış Gösterdi […]
2019-09-15 01:55:26
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status