Asus Transformer Book T100 Modeli Gold Mağazalarında Satışa Çıktı

Asus tarafından pazara sürülen Klavyeli Tablet Bilgisayar modeli olan Asus Transformer Book T100 modeli Gold Bilgisayar tarafından satışa sunuldu.

Windows 8.1 İşletim Sistemi ile birlikte pazara çıkan Asus Transformer Book T100 Tablet PC modeli yanında gelen Klavyesi ile birlikte Notebook gibi de kullanılabilir bir hale gelebiliyor.

Kasım 2013 gibi tanıtımlarına başlanılan ve Türk Telekom ile ortaklaşa yürütülen bir kampanya ile tüketicilere sunulan Asus Transformer Book T100 modeli nihayet Teknoloji Mağazalarında da satışa çıkmaya başladı.

Gold Bilgisayar tarafından 999 TL gibi bir rakamla satışına başlanılan modelin Dolar Kuruna bağlı olarak beklenenden biraz yüksek fiyatlı olarak satışa çıktığını görebiliyoruz.

Asus Transformer Book T100
Asus Transformer Book T100

Yakın dönemde Bimeks, TeknoSA, Vatan gibi teknoloji mağazalarında da satışına başlanması beklenilen Asus Transformer Book T100 modelinin özellikle 10 saati geçen bir batarya süresine sahip olması ve Uygun Fiyatlı olarak pazara sürülmesi sebebiyle oldukça fazla talep görmesi bekleniyor.

 

Asus Transformer Book T100 Modelinin Özellikleri

Asus Transformer Book T100 ve Lenovo ThinkPad Tablet 2 Karşılaştırması

Asus Transformer Book T100 ve Samsung XE-500 Karşılaştırması

 

Asus Transformer Book T100 Modeli Gold’da Satışa Çıktı
Asus Transformer Book T100 Modeli Gold Mağazalarında Satışa Çıktı

 

Asus Transformer Book T100 Modeli Gold Mağazalarında Satışa Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir