Asus, Türkiye Mobil Pazarına Verdiği Önemi Arttırmaya Başladı

Asus, Türkiye Mobil Pazarına Verdiği Önemi Arttırmaya Başladı

Son dönemde sadece OEM ve Bilgisayar alanlarının dışında ürünleri ile pazarda adından söz ettiren ve kalitesi ile birçok kullanıcının gözü kapalı olarak tercih ettiği Asus ürün gamını genişleterek Türkiye Pazarında da kullanıcı sayısını arttırmayı planlıyor. Özellikle Tablet PC ve Akıllı Telefon pazarının patlama yaptığı günümüz teknoloji pazarında Nexus 7 serisi ile birlikte MemoPad serisine ait […]


Son dönemde sadece OEM ve Bilgisayar alanlarının dışında ürünleri ile pazarda adından söz ettiren ve kalitesi ile birçok kullanıcının gözü kapalı olarak tercih ettiği ürün gamını genişleterek Türkiye Pazarında da kullanıcı sayısını arttırmayı planlıyor.

Özellikle Tablet PC ve Akıllı Telefon pazarının patlama yaptığı günümüz teknoloji pazarında Nexus 7 serisi ile birlikte MemoPad serisine ait yeni ürünleri ile de yavaş yavaş Türkiye Pazarına ısınmaya başladı.

Samsung ve Apple ürünlerinin özellikle ülkemizde Üst Seviye Tablet PC pazarını kapladığını varsayarsak kanadının bu tarz bir çıkış yapması hem çeşitlilik hem de kalite açısından oldukça önemli bir adım olarak görülebilir.

Henüz Akıllı Telefon ürünlerini ise Türkiye pazarına sunmayan ’nin bu alanda sıfırdan bir yapılanma içerisinde olduğu ve 2014 senesi içerisinde PadFone İnfinity gibi bir üst düzey modelin Türkiye Pazarında satışa çıkacağı bilgisi ise kulislerde dolaşmaya başlamış durumda.

Asus, Türkiye Mobil Pazarına Verdiği Önemi Arttırmaya Başladı
, Türkiye Mobil Pazarına Verdiği Önemi Arttırmaya Başladı

Teknik açıdan sıfırdan bir yapılanma gerçekleştirilmesi gereken Mobil alana bu sene daha fazla yoğunlaşan Ekibi ayrıca arka plandaki Test aşamasına da bütçe ayırarak kullanıcılara ulaştıracakları ürünleri daha detaylı ve doğru bir şekilde inceleme imkânı da sağlamaya başladılar.

Zaten oturmuş bir Samsung ve Apple kitlesinin olduğu Türkiye Tablet PC Pazarında ve Türkiye Akıllı Telefon Pazarında markasının sağlam adımlar atması hem rekabetin bir tık öteye geçmesine yardımcı olacak hem de özellikle 7 inçlik Uygun Fiyatlı modeller ile de Çin Hâkimiyeti kırılmış olacak gibi görünüyor.

Ekibine bu noktada teşekkür etmemiz gerekiyor. Biraz geç kalmış olsalar da Türkiye Pazarına önem verilmesi, kullanıcıların dikkate alınması bize göre oldukça iyi bir adım.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Xiaomi RedMi Y1 3 Dakikada 150 Bin Adet Sattı - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] Xiaomi RedMi Y1 Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları Xiaomi
2019-09-15 01:56:42
Asus ZenFone AR Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] ÖTV İndirimi Sonrasında Beyaz Eşya Fiyatları Artış Gösterdi […]
2019-09-15 01:55:26
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status