Asus Türkiye ZenFone Serisinin İlk Videosunu Yayınlandı

Çok yakında Türkiye’de satışa çıkacak olan Asus Zenfone Akıllı Telefon serisi için Asus Türkiye ilk reklam filmini yayına aldı. Asus Türkiye’nin Youtube Kanalı üzerinden yayınlana video Asus ZenFone serisinin Selfie Yeteneklerine dikkat çekmek için hazırlanmış durumda. Asus ZenFone serisinde kullanılan PixelMaster Teknoloji yurtdışı incelemelerinde büyük bir övgü almıştı. Henüz ülkemizde satışa çıkmadığı için inceleme şansı […]Çok yakında Türkiye’de satışa çıkacak olan Asus Zenfone Akıllı Telefon serisi için ilk reklam filmini yayına aldı.

’nin Youtube Kanalı üzerinden yayınlana video Asus ZenFone serisinin Selfie Yeteneklerine dikkat çekmek için hazırlanmış durumda.

Asus ZenFone serisinde kullanılan PixelMaster Teknoloji yurtdışı incelemelerinde büyük bir övgü almıştı. Henüz ülkemizde satışa çıkmadığı için inceleme şansı bulamasak da özellikle Gece Çekimlerinde oldukça başarılı sonuçlar verdiği yapılan Yurtdışı İncelemelerinde ortaya çıkıyor.

 

tarafından yayına alınan Asus Zenfone Reklamı

 

  Asus ZenFone 3 Laser Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status