Asus ZenFone 2 Laser Orijinal Akıllı Kılıf (View Flip Cover)

Asus ZenFone 2 Laser Orijinal Akıllı Kılıf (View Flip Cover)

Asus ZenFone 2 Laser serisinde yer alan 3 Farklı ekran boyutu için de Asus tarafından Akıllı Kılıf – View Flip Cover kılıf modelleri satışa sunulmaya başlandı. 5 inç, 5.5. inç ve 6 inç olmak üzere 3 farklı ekran yapısına sahip olan Asus ZenFone 2 Laser serisi bu anlamda diğer Asus ZenFone modellerinden biraz daha farklı […]


Asus ZenFone 2 Laser serisinde yer alan 3 Farklı ekran boyutu için de Asus tarafından Akıllı Kılıf – View Flip Cover kılıf modelleri satışa sunulmaya başlandı.

5 inç, 5.5. inç ve 6 inç olmak üzere 3 farklı ekran yapısına sahip olan Asus ZenFone 2 Laser serisi bu anlamda diğer Asus ZenFone modellerinden biraz daha farklı bir yapı ile kullanıcı karşısına çıktı.

Bu sebeple de 3 model için de ayrı ayrı Akıllı Kılıf Üretimi yapılarak kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Akıllı Kılıf adı verilen ve ekran üzerinde bulunan Çerçeve üzerinden 7 farklı uygulamayı Hızlı ve Kolay bir biçimde kullanmanıza olanak sağlayan Asus ZenFone 2 Laser Akıllı Kılıfları Asus E-Store üzerinden satışa sunulmuş durumda.

Cihazın arka kapağı çıkarılarak uygulanan Orijinal Akıllı Kılıf modelleri ile hem cihazınız Kalınlaşmamış olurken hem de orijinal olması sebebiyle cihaz daha iyi kavramakta ve darbelere karşı korumaktadır.

 

Asus ZenFone 2 Laser Orijinal Akıllı Kılıf Özellikleri

Asus ZenFone 2 Laser modelinin Akıllı Kılıf Özellikleri aşağıdaki gibidir.

Dileyen dilediği özelliği Ayarlar menüsü altında bulunan Akıllı Kılıf özelliği ile aktif ya da pasif hale getirebilir.

7 uygulamaya kadar ekranda görüntülenebilir

 

Müzik: kılıfı hiç açmadan Müzikler arasında değişim yapabilir, durdur ve başlat seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Hava Durumu: Cihazın akıllı kılıf ekranı üzerinden güncel hava durumu bilgisine ulaşabilirsiniz. Yağış durumu, en düşük ve en yüksek hava sıcaklıkları ekranda sizi karşılayacaktır.

El Feneri: Kılıf üzerinden arka led flaşı el feneri olarak kullanabilir, gerektiği an aktif hale getirerek karanlıkta işlerinizi görebilirsiniz.

Cihaz Ayarları: Uçak Modu, Rahatsız Etme Modu, Ses Seviyesini ve Ekrandaki Akıllı Kılıf Menü Yerleşimini ayarlayan sayfa ile birçok ayara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Modu: Kapağı hiç açmadan Asus ZenFone 2 Laser modelinin kamerasını açabilir, kapak üzerinden fotoğraf çekebilirsiniz.

Saat – Arama – Mesaj – Mail Modu: Saat Bilgisinin yer aldığı ekrandaki saati Dijital ya da Analog hale getirebilirsiniz. Saat şekilleri ile oynatabilirsiniz. Bu ekranın altında Cevapsız Çağrı, Gelen SMS ve Gelen Mail bilgilerini görebilirsiniz.

Takvim Modu: Takvim modu ile o gün bir etkinliğin yada randevunun olup olmadığını görebilir, günün tarihsel verilerine erişebilirsiniz.

 

Asus ZenFone 2 Laser Akıllı Kılıf
Asus ZenFone 2 Laser Akıllı Kılıf

 

ZenFone 2 Leser Orijinal ve Yan Sanayi Kılıflar Arasındaki Farklar

Orijinal Kılıflar şu aşama da biraz PAHALI olarak görülebilirler. Ancak bu Orijinal Akıllı Kılıfların tek dezavantajıdır.

Peki, Yan Sanayi Kılıfların dezavantajları nelerdir.

  • Cihazı daha kalın hale getirirler.
  • Akıllı Kılıf ayarlarına tam senkron olamazlar.
  • Kılıf Kapağını cihazın arkasına götürdüğünüzde Akıllı Kılıf özelliğine geçerler.
  • Cihazı tam olarak korumazlar.
  • Çabuk deforme olur, yırtılırlar
  • Ucuzdurlar ancak kısa sürede ömürlerini doldururlar.
  • Uzun süreli kullanımlarda özellikle dengesiz yerleştirilen Mıknatıslar sebebiyle Ekranda Bozulmalara sebep olabilirler.

 

Asus ZenFone 2 Laser Akıllı Kılıfları Nerede Satılır?

Asus ZenFone 2 Laser serisine ait Orijinal View Flip Cover Akıllı Kılıfları ilk olarak Asus E-Store sayfası üzerinden satılmaya başlanacaktır.

Ayrıca TeknoSA, Bimeks, Vatan gibi büyük Teknoloji Mağazaları ile Online Satış Sitelerine de ürünlerin aksesuarları gönderilecektir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status