Asus Zenfone 2 Modelinin Çoklu Görev Testi (Video)

4 GB Ram Bellek ile donatılan Asus ZenFone 2 serisi Çoklu Görev noktasında nasıl bir performans verecek merak konusu idi. İşte bu merakınızı giderecek ZenFone 2 Çoklu Görev İnceleme Videosu. Ocak ayında resmen tanıtılan Asus’un olay telefonu Zenfone 2 bazı pazarlarda satışa sunulsa da, Türkiye’de halen mevcut değil. Asus Zenfone 2 dünyanın ilk 4GB RAM […]4 GB Ram Bellek ile donatılan ZenFone 2 serisi Çoklu Görev noktasında nasıl bir performans verecek merak konusu idi. İşte bu merakınızı giderecek ZenFone 2 Çoklu Görev İnceleme Videosu.

Ocak ayında resmen tanıtılan ’un olay telefonu Zenfone 2 bazı pazarlarda satışa sunulsa da, Türkiye’de halen mevcut değil. Zenfone 2 dünyanın ilk 4GB RAM özelliğine sahip telefonu olma ünvanını taşıyor.

4GB RAM bir akıllı telefon için fazla görülebilir ancak hemen hemen her koşulda bir profesyonel cihaz gibi çoklu görev sağlayacak. kullanıcısı L BS, Zenfone 2’nin mükemmel çoklu görev yeteneğini test eden bir video yayınladı.

 

Asus ZenFone 2 Serisi
Serisi

Videodaki testte, ’de FIFA 15, Real Racing 3, GTA San Andreas, NOVA 3 ve Asfalt 8 olmak üzere beş oyun aynı anda oynandı. Böylece 4GB RAM’in akıllı telefonlara etkisi kanıtlanmış oldu.

 

 

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/4gb-ramli-asus-zenfone-2nin-coklu-gorev-basarisi-video-27511.html

  Asus ZenFone 2 Serisi İçin Soru, Sorun ve Çözüm Önerileri
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status