Asus Zenfone 2 Serisi İle En Zorlu 5 Oyun Aynı Anda Oynandı

Asus Zenfone 2 Serisi İle En Zorlu 5 Oyun Aynı Anda Oynandı

2015 yılında Fiyat ve Performans olarak en üstte yer alması beklenilen Asus ZenFone 2 modeli ile aynı anda En Zorlu 5 Oyun Oynayan test ekipleri cihazın sınırlarınız zorlamayı başardılar. Akıllı telefonların RAM konusunda dönüm noktası olan cihazların en başında Tayvanlı üretici Asus’un 4 GB RAM’li Zenfone 2 modelini gösterebiliriz. Şirketin geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve ülkemizde dahil […]yorumlar.net

2015 yılında Fiyat ve Performans olarak en üstte yer alması beklenilen 2 modeli ile aynı anda En Zorlu 5 Oyun Oynayan test ekipleri cihazın sınırlarınız zorlamayı başardılar.

Akıllı telefonların RAM konusunda dönüm noktası olan cihazların en başında Tayvanlı üretici ’un 4 GB RAM’li Zenfone 2 modelini gösterebiliriz. Şirketin geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve ülkemizde dahil olmak üzere birçok kullanıcının satışa sunulmasını beklediği cihaz 4 GB RAM‘i ile neler sunabilir?

Teknoloji meraklılarının akıllı telefonlarda 4 GB RAM’i ilk kez görmesini sağlayan ’un yeni modeli Zenfone 2 kullanıcıların taleplerine ne kadar hızlı cevap verir bilemeyiz ancak yayınlanan bir video bu talebin üst düzeyde olacağını gösteriyor.

Asus Zenfone 2 Serisi İle En Zorlu 5 Oyun Aynı Anda Oynandı
2 Serisi İle En Zorlu 5 Oyun Aynı Anda Oynandı

5 Oyun Aynı Anda, Geçişler Yaparak Oynandı

2‘nin 4 GB’lık RAM’inin sunduğu performansı merak eden bir kullanıcı Android platformunun en ağır boyutlara sahip Asphalt 8, Real Racing 3, Nova 3, GTA San Andreas ve Fifa 15 oyununu cihaz üzerinde test etmiş. Video, Multitasking ekranında göreceğiniz açık durumdaki 5 video oyunla cihazın gücünü gösterir nitelikte.

  Asus ZenFone 2 Serisi İçin Soru, Sorun ve Çözüm Önerileri

Asus Zenfone 2 Serisi İle En Zorlu 5 Oyun Aynı Anda Oynandı
Zenfone 2 Serisi İle En Zorlu 5 Oyun Aynı Anda Oynandı

 

Test oldukça güvenilir görünüyor ancak, videonun 01:38 dakikasında Nova 3 ve Asfalt 8 arasındaki geçişte oyunlar yeniden başlatılıyor. Bu sorun haricinde Zenfone 2’nin performansı gerçekten mükemmel görünüyor. Bu arada hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyoruz. Eğer söylemek isterseniz yapmanız gerekeni biliyorsunuz.

 

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/asus-zenfone-2de-en-agir-5-oyun-ayni-anda-oynandivideo-27414.html

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status