Asus ZenFone 2 Türkiye Tanıtım Toplantısına Davetlisiniz

Asus ZenFone 2 Türkiye Tanıtım Toplantısına Davetlisiniz

modeli için İstanbul’da 16 Haziran 2015 Salı günü yapılacak olan Tanıtım Toplantısı için Türkiye’den sınırlı sayıda Ücretsiz Davetiye dağıtılacak.

http://www.asustr.net/zenfone2/ adresi üzerinden alınacak başvurular sonrasında yapılacak olan ele ile İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Tanıtım Toplantısına Ücretsiz Giriş imkânına sahip olabileceksiniz.

10 kişiye dağıtılacak olan Ücretsiz Davetiyeler 2 kişilik olacak olup bir arkadaşınız veya yakınınız ile etkinliğe katılma imkanına sahip olacaksınız.

Asus ZenFone 2 Lansman Toplantısı
Lansman Toplantısı

 

ZenFone 2 Lansmanı Ücretsiz Katılım Çekilişi Hakkında Bazı Bilgiler

  1. 16 Haziran 2015 saat 18:00’de Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti. tarafından Raffles İstanbul’da ZenFone 2 Türkiye lansmanı gerçekleştirilecektir.
  2. ZenFone 2 Türkiye lansmanına Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti. davetlisi olarak katılma şansı kazanacak 10 kişiden biri olmak için “Kayıt Ol” butonu ile açılan iletişim formunun gönderilmesi gerekmektedir.
  3. 18 yaşından küçük katılımcıların davetiye kazanma şansı bulunmamaktadır.
  4. ASUS ZenFone 2 Türkiye lansmanı katılım davetiyesi kazananlar İletişim Formu üzerinden bilgilerini göndermiş katılımcılar arasından ASUS Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti. jürisi tarafından belirlenecektir. Davetiye 2 kişiliktir.
  5. Davetiye kazanan Asil ve Yedek talihliler ile 12 Haziran Cuma günü göndermiş oldukları iletişim bilgileri kullanılarak iletişime geçilecektir. Ayrıca talihliler ASUS Türkiye Facebook sayasında duyurulacaktır. Davetiyeler isime özeldir, satılamaz.
  6. İletişim Formu ile bilgilerini gönderen katılımcılar ASUS Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti. tarafından düzenlenecek satış ve pazarlama aktivitelerinde bilgilerinin kullanımını onaylamış kabul edilirler. ASUS katılım koşullarında değişiklik yapabilir.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status