Asus ZenFone 3 Deluxe Serisine SnapDragon 821 Dopingi

Asus ZenFone 3 Deluxe Serisine SnapDragon 821

Dün resmi olarak tanıtımı yapılan Qualcomm Çip setini kullanacak ilk cihazın ZenFone Deluxe serisi olacağı resmi olarak açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan ve pazara serisi bir işlemci ile çıkacağı duyurulan Deluxe modelinin serisi ile çalışan modeli de pazara biraz gecikmeli olarak çıkacak.

Ancak serinin hangi ülkelerde satışa gireceği, ne kadarlık bir fiyattan satılacağı şu aşamada netleşmiş değil.

 

Asus ZenFone 3 Deluxe Serisine SnapDragon 821 Dopingi

Deluxe Serisine Dopingi

 

SnapDragon Serisinin Hızlandırılmış Hali

Aslında serisi ile arasında çok yoğun bir performans farkı yok.

İki seri arasında %10’luk bir değişimin olduğunu ve üst düzey bir işlemci ailesi olmasından dolayı kullanıcının bunu pekte fark etmeyeceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu arada ile işlemci hızı 2.4 GHz seviyelerine kadar çıkabiliyor.

 

 

Meraklıları Tarafından Bekleniyor

, Deluxe ve Ultra modelleri ile ülkemizde de Eylül ayında satışa çıkmasını beklediğimiz yeni seri birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor.

ZenFone ailesini artık bir Amiral Gemisi seviyesine çıkaran firması bu alanda da iyi bir satış grafiği yakalama derdinde.

Bakalım – 821 serisi işlemcisi, 64 GB Depolama Alanı, 6 GB Ram Belleği ile satışa çıkacak olan seriye ilgi, nasıl olacak.

Bu arada ile gelecek olan serinin ülkemize 2017 yılına doğdu gelmesi beklense de ülkemizdeki serilerin serisi olarak devam etme ihtimali de yüksek. Yani henüz 821 serisinin hangi ülkelerde satılacağı netleşmiş değil.