Asus ZenFone 3 Deluxe Serisine SnapDragon 821 Dopingi

Dün resmi olarak tanıtımı yapılan Qualcomm SnapDragon 821 Çip setini kullanacak ilk cihazın Asus ZenFone Deluxe serisi olacağı resmi olarak açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan ve pazara SnapDragon 820 serisi bir işlemci ile çıkacağı duyurulan Asus ZenFone 3 Deluxe modelinin SnapDragon 821 serisi ile çalışan modeli de pazara biraz gecikmeli olarak çıkacak.

Ancak serinin hangi ülkelerde satışa gireceği, ne kadarlık bir fiyattan satılacağı şu aşamada netleşmiş değil.

 

Asus ZenFone 3 Deluxe Serisine SnapDragon 821 Dopingi
Asus ZenFone 3 Deluxe Serisine SnapDragon 821 Dopingi

 

SnapDragon Serisinin Hızlandırılmış Hali

Aslında SnapDragon 820 serisi ile SnapDragon 821 arasında çok yoğun bir performans farkı yok.

İki seri arasında %10’luk bir değişimin olduğunu ve üst düzey bir işlemci ailesi olmasından dolayı kullanıcının bunu pekte fark etmeyeceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu arada SnapDragon 821 ile işlemci hızı 2.4 GHz seviyelerine kadar çıkabiliyor.

 

Asus ZenFone 3 Deluxe
Asus ZenFone 3 Deluxe

 

Meraklıları Tarafından Bekleniyor

Asus ZenFone 3, Asus ZenFone 3 Deluxe ve Asus ZenFone 3 Ultra modelleri ile ülkemizde de Eylül ayında satışa çıkmasını beklediğimiz yeni seri birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor.

ZenFone ailesini artık bir Amiral Gemisi seviyesine çıkaran Asus firması bu alanda da iyi bir satış grafiği yakalama derdinde.

Bakalım SnapDragon 820 – 821 serisi işlemcisi, 64 GB Depolama Alanı, 6 GB Ram Belleği ile satışa çıkacak olan seriye ilgi, nasıl olacak.

Bu arada SnapDragon 821 ile gelecek olan serinin ülkemize 2017 yılına doğdu gelmesi beklense de ülkemizdeki serilerin SnapDragon 820 serisi olarak devam etme ihtimali de yüksek. Yani henüz 821 serisinin hangi ülkelerde satılacağı netleşmiş değil.

Asus ZenFone 3 Deluxe Serisine SnapDragon 821 Dopingi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir