Asus ZenFone 3 Modeli İçin Satışa Çıkacak Olan Kılıf Modelleri

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Asus ZenFone 3 serisi resmi olarak ülkemizde satışa çıktı. Peki ZenFone 3 serisi için Orijinal Kılıf, Flip Cover Kılıf, Yan Sanayi Kılıf ve Diğer Aksesuarları nerelerden bulabileceksiniz.

Öncelikle Asus e-Store üzerinden yakın dönemde Orijinal Aksesuarlar satışa çıkmış olacak.

Öncelikle Asus tarafından satılması muhtemel Orijinal Asus ZenFone 3 Aksesuarlarına bir göz atalım. Sonrasında da pazarda karşımıza çıkan diğer ürünlerle alakalı birkaç bilgi verelim.

 

Asus ZenFone 3 View Flip Cover – Akıllı Kılıf

Asus tarafından bir önceki seri için de üretilen Akıllı Kılıf Ailesi bu model için de üretilmiş durumda.

ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe ve ZenFone 3 Ultra, ZenFone 3 Max ve ZenFone 3 Laser modelleri için satışa çıkacak olan Akıllı Kılıf Ailesi ile cihazın kapağını açmadan birçok bilgiye ulaşabilmenize imkan sağlanmış durumda.

Farklı renk seçeneklerine sahip olacak olan Asus Akıllı Kılıf Ailesi Asus e-Store üzerinden rahatlıkla satın alınabilecektir.

ZenFone 3 Flip Cover - Akıllı Kılıf
ZenFone 3 Flip Cover – Akıllı Kılıf

 

Asus ZenFone 3 Bumper Case – Arka Koruma

Cihazın ekranına Kırılmaz Cam atarım, kılıf arka kısmı korusun diyenler için üretilen Asus Bumper Case modelleri de cihazlarla beraber satışa çıkmış durumda.

Asus Bumper Case ailesi ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe ve ZenFone 3 Ultra, ZenFone 3 Max ve ZenFone 3 Laser modelleri için resmi olarak satışa sunulacaklar önümüzdeki günlerde.

ZenFone 3 Bumper Case
ZenFone 3 Bumper Case

 

Asus ZenFone 3 Zenny Bumper Kılıf

Aslında bir üstteki ürünün biraz daha eğlenceli bir yapıya sahip olan modeli.

Asus Zenny Bumper Case ailesi ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe ve ZenFone 3 Ultra, ZenFone 3 Max ve ZenFone 3 Laser modelleri için üretilmesi beklenen ürünün ülkemizde satılıp satılmayacağı ise henüz belli değil.

ZenFone 3 Zenny Bumper Kılıf
ZenFone 3 Zenny Bumper Kılıf

 

Asus ZenFone 3 Ultra Folio Cover

Bu ürün direkt olarak kocaman ekranı ile kullanıcı karşısına çıkacak olan ZenFone 3 Ultra modeli için üretilmiş durumda.

Kapaklı bir yapıya sahip ancak bu modelde ekran üzerindeki boşluk kısmı yok. Bu sebeple de Flip Cover modelden ayrışıyor.

Bu ürünün de Ultra serisi ülkemizde satılmaya başlandığında satışa çıkmasını bekliyoruz.

ZenFone 3 Ultra Folio Cover
ZenFone 3 Ultra Folio Cover

 

Asus ZenFone 3 Clear Case

Bu modelde Şeffaf Arka Kılıf adını verdiğimiz sistem. Cihazın rengini yok etmek istemeyen kullanıcıların tercih edeceği bir ürün olacaktır.

Asus Clear Case ailesi ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe ve ZenFone 3 Ultra, ZenFone 3 Max ve ZenFone 3 Laser modelleri için resmi olarak satışa sunulacaklar önümüzdeki günlerde.

ZenFone 3 Clear Case
ZenFone 3 Clear Case

 

Asus ZenPouch

Asus’un telefonlarını Su Altında kullanabilmek isteyen kullanıcılar için ürettiği bir modeldir.

Max. 5.5 inçlik ekrana sahip tüm modellerde kullanılabilmektedir.

Asus ZenPouch
Asus ZenPouch

 

Orijinal Olmayan Asus ZenFone 3 Kılıfları Hakkında

Yakın dönemde N11, HepsiBurada, MobilCadde gibi birçok web sitesinde ve yerel satış noktasında ZenFone 3 ailesi için Yan Sanayi Kılıf bulmaya başlayacaksınız.

Ancak her kılıfa güvenmenin hata olacağını, özellikle Akıllı Kılıf adını verdiğimiz kılıfların bazen cihaz tarafından görülmediğini belirtmemiz gerek.

Aynı şekilde kullanılan Mıknatıs veya Metal Alaşımların zamanla Cihaz Ekranına zarar verdiği de daha önceki dönemlerde sıkça rastlanılan bir durumdu.

Bu sebeple de tabi ki uygun fiyatlı olmasından dolayı Yan Sanayi Ürünleri tercih edebilirsiniz. Ancak güvendiğiniz üreticilerden almanız yine de önemlidir.

Yani çakmanın da çakmasını almayın. En azından güvenilir üreticilerin ürünlerini alın, daha sonrasında sıkıntı yaşamayın.

Asus ZenFone 3 Modeli İçin Satışa Çıkacak Olan Kılıf Modelleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. İnternet sitesinde orjinal kılıf kullanılmalı diye belirtiyor ancak internet mağazasında satışa çıkarmıyor. Orjinal kılıfa ne zaman nasıl ulaşacağız diye mail attığımda Türkiye E-Shop da satışa ne zaman çıkacağının belli olmadığını söyleyip diğer kanallar için aksesuar@asus.com‘a mail atmamı söylediler.Mail attım mailin okundu uyarısı gelmesine rağmen zahmet edip cevap vermediler.Aksesuarını hazır etmeden ürünü neden piyasaya çıkarıyorlar.Kendileri insanları yan sanayiye yöneltiyor.E tabi bu şekilde davranırlarsa Samsung ve Apple ile yarışmaları tabiki mümkün olmaz.

  Cevapla
  • Ürünün orijinal aksesuarları üretildi ama Asus Türkiye garip bir strateji uyguluyor.
   Bazı ürünleri getirmiyor, bazılarını parça parça getiriyor.
   Bakalım Akıllı Kılıflar için nasıl bir yol izleyecekler.

   Cevapla
 2. Aynen ne zaman satışa çıkacak bunlar biri bilen biri bişey söylesin

  Cevapla
 3. ne zaman satışa çıkacak bunlar telefonu piyasaya sürdü aksesuar bulunmuyor

  Cevapla