Asus ZenFone 3 (ZE552KL) Modeli Ön İnceleme ve Kutu İncelemesi

Asus ZenFone 3 (ZE552KL) modelinin Ön İncelemesini ve Kutu İnceleme Videosunu sizler için hazırladık ve Youtube Kanalımız üzerinden yayına aldık.

Videoyu izlemek isteyenler alt kısımdan rahatlıkla izleyebilir ve cihazın Kutu İçeriğine vakıf olabilirler.

Ancak ben video izlemek yerine okuyarak bilgi alırım diyorsanız da o vakit videonun altında bir anlamda bir alt yazı mahiyetinde sizlere bazı bilgiler veriyor olacağız.

 

Asus ZenFone 3 (ZE552KL) Kutu Açma Videosu

 

Asus ZenFone 3 Kutu İçeriği ve Detaylar

Cihazın kutusundan bilindik malzemeler çıkıyor. Çok ekstra bir beklentiniz ne yazık ki olmasın.

Bir kılıf, bir ekran koruyucu, bir Type-C Dönüştürücü ne yazık ki yok.

5 Volt – 2 Amper değerinde çıkış gücüne sahip bir Adaptör kullanılan modelde tabi ki işlemciden kaynaklı olarak Asus ZenFone 2 – 32 GB’lık modelindeki gibi Hızlı Şarj Desteği sunulamıyor.

Hızlı Şarj Desteği sunulan cihaz 2016 sürümleri arasında Asus ZenFone 3 Deluxe modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Kısa bir Type-C Kablo cihazın kutusuna eklenmiş durumda. Ancak cihaz şarj olurken cihazı kullanma alışkanlığının ülkemizde fazla olmasından dolayı bu kablo yerine ek bir kablo almanız kısa sürede zaruri olacaktır diye düşünüyoruz.

Bunun dışında birde kulaklığımız var elbet. Kulak İçi yapısına sahip olan kulaklığın bir önceki seride kullanılan kulaklığa oldukça benzediğiniz söylemek gerek.

Bize gelen inceleme ürününün Siyah Renk olmasına rağmen kutu içinden çıkan aksesuarların Beyaz Renk olması ise pek mutlu olmadığımız bir konu oldu.

Ancak günlük yaşamda Kulaklıkları pek kullanmayacak olmam sebebiyle de Beyaz Aksesuar Çılgınlığı pek sıkıntı olmayacak gibi görünüyor.

[stextbox id=”info”]Asus ZenFone 3 Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları[/stextbox]

 

Asus ZenFone 3 Kutu
Asus ZenFone 3 Kutu

 

Asus ZenFone 3 Modeli Ön İnceleme

Öncelikle Asus firmasının ZenFone 3 serisi ile bir önceki seri olan ZenFone 2 serisinin birkaç basamak üstüne çıktığını söylemek gerek.

Eski hantal tasarımından kurtulan seri Metal Çerçeve ce Can Kaplama ile ciddi anlamda güzel ve şık görünen bir cihaz halini almış durumda.

Parmak İzi Okuyucu ve 16 MP Arka Kamera ile performans anlamında da kendisini gösteren cihazın USB Type-C girişe sahip olduğunu belirtmiştik.

Üründe Sim + Sim 2 veya Sim 1 + Micro SD Kart şeklinde kullanım imkânı sunan Sim Girişleri ile alakalı olarak ilerleyen günlerde bir püf noktayı da sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu sayede cihazı Sim 1 + Sim 2 + Micro SD Kart kombinasyonu ile kullanabileceksiniz.

Sade ve başarılı bir kutuya sahip olan cihazın Garanti Belgesi bir önceki seride olduğu gibi cihazın üstüne tüm kutuyu dolanan bir bant ile sarıldığını görmek ise pek şık değildi.

Cihazın TRT Bandrolünün olduğunu ve birçok firmanın kullanmadığı FM Radyo Özelliğinin mevcut olduğunu da ekstra olarak belirtmem gerek.

Cihazla alakalı daha detaylı verileri yakın dönemde CepSeyir adresinden ve CepSeyir Youtube Kanalı üzerinden paylaşıyor olacağız.

Asus ZenFone 3 (ZE552KL) Modeli Ön İnceleme ve Kutu İncelemesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir