Asus ZenFone 6 Ailesi 14 Mayıs’ta İspanya’da Tanıtılacak

Asus ZenFone 6 Ailesi 14 Mayıs’ta İspanya’da Tanıtılacak

Asus firmasının 2019 yılı Amiral Gemisi modeli olan Asus ZenFone 6 ailesi dağıtılan bir reklam görseline göre 14 Mayıs 2019 tarihinde resmi olarak duyurulacak.


Asus firmasının 2019 yılı Amiral Gemisi modeli olan ailesi dağıtılan bir reklam görseline göre 14 Mayıs 2019 tarihinde resmi olarak duyurulacak.

İspanya’nın Valencia kentinde düzenlenecek olan tanıtım etkinliği ile alakalı tarih bilgileri ise MWC 2019 fuarında katılıcı ve basın mensuplarına dağıtılan bir dergide yer alıyordu.

“Sıradana Karşı Gel” sloganı ile lanse edilecek olan ailesinin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Z, Max ve Pro gibi farklı modellerle birlikte duyurulması bekleniyor.

 

Asus ZenFone 6 Sızıntı

 

Tasarımı Hakkında Çok Az Bilgi Mevcut

Geçtiğimiz günlerde sızan bir görsele göre serisinin değişen renk yapısına sahip bir arka kapağa ve 3 ‘lü kamera setine sahip olacağı iddia edilmişti.

Yüksek değerlere sahip ekran kasa oranına sahip olacağı da yine gelen bilgiler arasında.

SnapDragon 855 serisi bir işlemci kullanması beklenilen modelin rakiplerinden aşağı kalmaması beklenirken satış fiyatı olarak hangi konumda kendisine yer bulacağı ise şu aşamada netleşmiş değil.

 

Asus ZenFone 6 - Sızıntı Görsel


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
eutics.com | 524: A timeout occurred

Error 524 Ray ID: 4bdbbb07af34cb3c • 2019-03-26 20:05:34 UTC

A timeout occurred

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The origin web server timed out responding to this request.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

The connection to the origin web server was made, but the origin web server timed out before responding. The likely cause is an overloaded background task, database or application, stressing the resources on your web server. To resolve, please work with your hosting provider or web development team to free up resources for your database or overloaded application. Additional troubleshooting information here.