Asus ZenFone 6 Modelinin Tasarımı ve Fotoğrafları Sızdırıldı

Asus markasının 2019 yılı Amiral Gemisi modeli olacak olan Asus ZenFone 6 modeli ile alakalı bazı fotoğraflar sızmaya başladı.

Sızan görsellere göre Asus ZenFone 6 modeli 3 Kamera yapısına sahip, Kasa noktasında geçişli renklerle birlikte fark bir tarz yakalayan, muhtemelen damla çentiğe sahip bir tasarımla kaşımıza çıkacak.

SnapDragon 855 serisi işlemci ailesine sahip olması beklenilen modelin 8 GB – 10 GB gibi yüksek Ram Değerlerine, 64 GB – 128 GB – 256 GB Dahili Depolama alanlarına sahip olması bekleniyor.

 

Asus ZenFone 6 - Sızıntı Görsel

 

Asus ZenFone 6 ve ZenFone 6z Modelleri Çıkabilir

2018 yılında pazara çıktığında Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 5z adıyla iki farklı modeller çıkan Asus firması bu sene de Orta Seviye ve Üst Seviye cihazlarını bu şekilde ayırabilir.

Yine birebir aynı tasarımlara sahip olması beklenilen iki cihaz arasındaki ayırıcı özellikler ise Batarya, İşlemci ve Ram Bellek gibi donanımsal detaylar olacak gibi görünüyor.

Cihazların Şubat veya Mart ayı içinde resmi olarak duyurulması, 2019 yılı Mayıs Haziran ayları içinde ise satışa çıkması bekleniyor.

 

Asus ZenFone 6 Ekran - Sızıntı Görsel

 

Satılan Cihazlara Aksesuar Desteği Yok

Asus Akıllı Telefon sektöründe özellikle ülkemizde satılan ilk 4 GB Ram’lı modeli olan Asus ZenFone 2 modeli ile ciddi bir içme yakalamayı başarmıştı.

Sonrasında pazara çıkan Asus ZenFone 3, Asus ZenFone 4 ve Asus ZenFone 5 modelleri de beklentileri karşılayacak seviyelerde satış rakamına ulaştılar.

Ancak Asus tarafından özellikle Aksesuar sıkıntısı çok yüksek. Örneğin Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 5z modelleri için ülkemizde Orijinal Asus Kılıfları ve Aksesuarları satışta değil. Kullanıcılar ise yan sanayi kılıflara mahkûm durumlarda.

Marka olarak yeterli güçte olmadığı için de Asus ZenFone serisi için çok fazla kılıf üreten firma yok. Olanlarda genellikle kalitesiz modeller. Bu sebeple de Asus ZenFone kullanıcıları bazı dönemlerde ciddi sorunlar yaşayabiliyorlar.

İnşallah bu durum Asus ZenFone 6 serisi ile çözülür ve tüketicilere Aksesuar noktasında ciddi bir seçenek sunulabilir.

 

Asus ZenFone 6 Sızıntı

Asus ZenFone 6 Modelinin Tasarımı ve Fotoğrafları Sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir