Asus Zenfone 7 Pro Modelinin Satış Fiyatı Sızdırıldı

Akıllı Telefon sektöründe özellikle ülkemizde geride kalan Asus markasının yeni Akıllı Telefon modeli Asus Zenfone 7 Pro modelinin fiyatı sızdırıldı.

26 Ağustos 2020 tarihinde Global Lansmanı yapılacak olan Asus Zenfone 7 Pro modelinin fiyatı için, sızdırdığı bilgilerle tanınan Roland Quandt tarafından bir paylaşım yapıldı.

Roland Quandt tarafından yapılan paylaşıma göre 6 GB ram ve 128 GB depolama alanına sahip olan Zenfone 7 Pro modeli 499 Euro, 8 GB ram ve 256 GB depolama alanına sahip olan Zenfone 7 Pro modeli 549 Euro’dan satışa sunulacak.

Asus Zenfone 7 Pro
Asus Zenfone 7 Pro

Zenfone 7 Pro Amiral Gemisi Statüsünde

Asus Zenfone 7 ve Asus Zenfone 7 Pro olarak iki farklı model ile pazara çıkacak olan Asus firması Zenfone 7 modelinde Snapdragon 865, Zenfone 7 Pro modelinde ise Snapdragon 865 Plus serisi işlemci kullanacak gibi görünüyor.

Asus Zenfone 7 Pro modelini Amiral Gemisi olarak lanse edecek olan firma onun bir basamak altına ise Zenfone 7 modelini yerleştirecek.

5.000 mAh’lik bataryası ve Zenfone 6 modelinde kullandığı Haraketli Arka Kamerası ile Asus sevenlerin dikkatini yine üzerine toplayacak olan Zenfone 7 serisinde Stereo Hoparlör, Ekran Altından Parmak İzi gibi birçok özellikte kendisine yer bulacak gibi görünüyor.

Asus firmasının her iki modelde de AMOLED Ekran ve 120 HZ ekran Yenileme Hızını kullanıcılarına sunması bekleniyor.

Asus Zenfone 7 ve Asus Zenfone 7 Pro modelleri 26 Ağustos 2020 modelinde Asus tarafından resmi olarak duyurulacak.

Asus Zenfone 7 ve Zenfone 7 Pro
Asus Zenfone 7 ve Zenfone 7 Pro

 

Asus Türkiye’de Telefon Satıyor mu?

Asus Türkiye son dönemde Türkiye Pazarında ürün satışını neredeyse bitirdi. Özellikle Dolar Kurundaki yükseliş sebebiyle Zenfone 7 modelinin de Türkiye’de satılma ihtimali oldukça düşük.

Asus Akıllı Telefon Alınır mı?

Asus özellikle Zenfone 2 modeliyle Türkiye’de ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı. Son olarak Asus Zenfone 5 ve Zenfone 5z modelleri ile ülkemizde güzel satışlar yapmayı başardı. Alınabilecek markalardan birisi olarak listeye alınabilir.

Asus Zenfone 7 Pro Modelinin Satış Fiyatı Sızdırıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir