Pasaport Kayıt İşlemleriAsus ZenFone Akıllı Telefon Serisi Ağustos’ta Türkiye’de

Asus ZenFone Akıllı Telefon Serisi Ağustos’ta Türkiye’de

Asus tarafından 2014 senesinin ilk çeyreğinde tanıtımı yapılan Asus ZenFone 4, Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 6 modelleri 2014 Ağustos ayında  Türkiye’de tanıtılacak ve satışa çıkacak. Asus Türkiye tarafından yapılan açıklamada henüz hangi kanallar ve fiyatlardan satışa çıkacağı belli olmayan ürünlerin tanıtımı İstanbul’da Ağustos ayında yapılacağı gelen ilk bilgiler arasında. Daha önceki dönemlerde pazara çıkan […]


Asus tarafından 2014 senesinin ilk çeyreğinde tanıtımı yapılan Asus ZenFone 4, Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 6 modelleri 2014 Ağustos ayında  Türkiye’de tanıtılacak ve satışa çıkacak.

Asus Türkiye tarafından yapılan açıklamada henüz hangi kanallar ve fiyatlardan satışa çıkacağı belli olmayan ürünlerin tanıtımı İstanbul’da Ağustos ayında yapılacağı gelen ilk bilgiler arasında.

Daha önceki dönemlerde pazara çıkan Asus Akıllı Telefon modellerini ülkemize Mobil Cihaz Servisi noktasında yaşanan bazı geliştirmeler ve iyileştirmeler sebebiyle getirmeyen Asus Türkiye artık yeni serilere daha iyi bir servis hizmeti verebilecek seviyeye geldiği için ZenFone serisini ülkemizde satışa sunma kararı aldı.

Yakın dönemde ZenFone serisinden hemen sonra Asus PadFone serisinin de resmi olarak satışa çıkmasını beklentilerimiz arasına eklemiş durumdayız.

Asus ZenFone Akıllı Telefon Serisi 6 Ağustos’ta Türkiye’de
Asus ZenFone Akıllı Telefon Serisi Ağustos’ta Türkiye’de


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

    • Fiyatlar henüz belli olmadı. Açıklama gelince paylaşıyor olacağız.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status