Asus ZenFone Selfie Orijinal Akıllı Kılıf (View Flip Cover)

Asus ZenFone Selfie serisi için Asus tarafından Akıllı Kılıf – View Flip Cover kılıf modelleri satışa sunulmaya başlandı.

Akıllı Kılıf adı verilen ve ekran üzerinde bulunan Çerçeve üzerinden 7 farklı uygulamayı Hızlı ve Kolay bir biçimde kullanmanıza olanak sağlayan Asus ZenFone Akıllı Kılıfları Asus E-Store üzerinden satışa sunulmuş durumda.

Cihazın arka kapağı çıkarılarak uygulanan Orijinal Akıllı Kılıf modelleri ile hem cihazınız Kalınlaşmamış olurken hem de orijinal olması sebebiyle cihaz daha iyi kavramakta ve darbelere karşı korumaktadır.

 

Asus ZenFone Selfie Orijinal Akıllı Kılıf Özellikleri

Arama geldiğinde otomatik olarak Kılıf Ekranına alan, SMS geldiğinde ise size bunu okumanız için Kılıf Ekranında gösteren Asus ZenFone Selfie modelinin Akıllı Kılıf Özellikleri aşağıdaki gibidir.

Dileyen dilediği özelliği Ayarlar menüsü altında bulunan Akıllı Kılıf özelliği ile aktif ya da pasif hale getirebilir.

7 uygulamaya kadar ekranda görüntülenebilir

 

Asus ZenFone Selfie Orijinal Akıllı Kılıf
Asus ZenFone Selfie Orijinal Akıllı Kılıf

 

Müzik: kılıfı hiç açmadan Müzikler arasında değişim yapabilir, durdur ve başlat seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Hava Durumu: Cihazın akıllı kılıf ekranı üzerinden güncel hava durumu bilgisine ulaşabilirsiniz. Yağış durumu, en düşük ve en yüksek hava sıcaklıkları ekranda sizi karşılayacaktır.

El Feneri: Kılıf üzerinden arka led flaşı el feneri olarak kullanabilir, gerektiği an aktif hale getirerek karanlıkta işlerinizi görebilirsiniz.

Cihaz Ayarları: Uçak Modu, Rahatsız Etme Modu, Ses Seviyesini ve Ekrandaki Akıllı Kılıf Menü Yerleşimini ayarlayan sayfa ile birçok ayara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Modu: Kapağı hiç açmadan Asus ZenFone Selfie modelinin kamerasını açabilir, kapak üzerinden fotoğraf çekebilirsiniz.

Saat – Arama – Mesaj – Mail Modu: Saat Bilgisinin yer aldığı ekrandaki saati Dijital ya da Analog hale getirebilirsiniz. Saat şekilleri ile oynatabilirsiniz. Bu ekranın altında Cevapsız Çağrı, Gelen SMS ve Gelen Mail bilgilerini görebilirsiniz.

Takvim Modu: Takvim modu ile o gün bir etkinliğin yada randevunun olup olmadığını görebilir, günün tarihsel verilerine erişebilirsiniz.

 

ZenFone Selfie Orijinal ve Yan Sanayi Kılıflar Arasındaki Farklar

Orijinal Kılıflar şu aşama da biraz PAHALI olarak görülebilirler. Ancak bu Orijinal Akıllı Kılıfların tek dezavantajıdır.

Peki, Yan Sanayi Kılıfların dezavantajları nelerdir.

 • Cihazı daha kalın hale getirirler.
 • Akıllı Kılıf ayarlarına tam senkron olamazlar.
 • Kılıf Kapağını cihazın arkasına götürdüğünüzde Akıllı Kılıf özelliğine geçerler.
 • Cihazı tam olarak korumazlar.
 • Çabuk deforme olur, yırtılırlar
 • Ucuzdurlar ancak kısa sürede ömürlerini doldururlar.
 • Uzun süreli kullanımlarda özellikle dengesiz yerleştirilen Mıknatıslar sebebiyle Ekranda Bozulmalara sebep olabilirler.

 

Asus ZenFone Selfie Akıllı Kılıfları Nerede Satılır?

Asus ZenFone Selfie serisine ait Orijinal View Flip Cover Akıllı Kılıfları ilk olarak Asus E-Store sayfası üzerinden satılmaya başlanacaktır.

Ayrıca TeknoSA, Bimeks, Vatan gibi büyük Teknoloji Mağazaları ile Online Satış Sitelerine de ürünlerin aksesuarları gönderilecektir.

Asus ZenFone Selfie Orijinal Akıllı Kılıf (View Flip Cover)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. bu ürün orjinal değil daha asus un sitesinde bile selfie nin flip coverı yok satışta bile yok ayrıca asus un orjinal kılıfı olsa selfie zenfone 2 serisinde kılıfa da zenfone yazmazlar orada asus yazacaktır orjinal olduğuna kanmayın

  Cevapla
  • ÜRÜN SATMIYORUZ arkadaşım, İnceliyoruz.

   Asus ZenFone Selfie serisine ait Orijinal View Flip Cover Akıllı Kılıfları ilk olarak Asus E-Store sayfası üzerinden satılmaya başlanacaktır.

   Ayrıca TeknoSA, Bimeks, Vatan gibi büyük Teknoloji Mağazaları ile Online Satış Sitelerine de ürünlerin aksesuarları gönderilecektir.