Asus ZenFone Selfie Soru, Sorun ve Şikâyetleriniz

Asus ZenFone Selfie Soru, Sorun ve Şikâyetleriniz

Asus ZenFone Selfie serisi hakkında aklınıza takılan Tüm Soruları, yaşadığınız Sorunları ve Şikâyetlerinizi buradan dile getirebilir, Selfie Serisinden memnun olup olmadığını ifade edebilirsiniz. Yorum ile gelecek olan Tüm Sorulara elimizden geldiği kadar cevap vermeye, Asus Türkiye ile irtibata geçerek sorunları çözmeye çalışıyor olacağız. Amacımız Asus ZenFone Selfie Serisinde görülen sorunları tespit etmek, Sorunların çözümü için […]


serisi hakkında aklınıza takılan Tüm Soruları, yaşadığınız Sorunları ve Şikâyetlerinizi buradan dile getirebilir, Selfie Serisinden memnun olup olmadığını ifade edebilirsiniz.

Yorum ile gelecek olan Tüm Sorulara elimizden geldiği kadar cevap vermeye, Türkiye ile irtibata geçerek sorunları çözmeye çalışıyor olacağız.

Amacımız Serisinde görülen sorunları tespit etmek, Sorunların çözümü için ilk adımı atmak ve sonrasında Türkiye ile irtibata geçerek Selfie serisi ile alakalı akıllarda soru işareti kalmasını engellemektir.

Marka yada Modellerin satışına engel olmak, Satış baltalamak gibi bir düşüncemiz yoktur.

Şimdiden ilginiz için teşekkürler…

 

 

ZenFone Selfie Sık Sorulan Sorular

 

Modeline Android 5.1 Güncellemesi Gelecek mi?

cihazlarına 3 yıl Güncelleme Sözü veren bir firma. Bu sebeple de 2016 yılı bitmeden ZenFone Selfie serisine Android 5.1 Lollipop Güncellemesi gelecektir.


 

ZenFone Selfie Serisine Android 6.0 Güncellemesi Gelecek mi?

Asus ZenFone Selfie serisine 2016 yılının ortası gibi Asus ZenFone 2 ve diğer üst düzey cihazlarla beraber Android 6.0 Güncellemesi gelecektir diye düşünüyoruz.


 

Görüşme Sonrasında Cihazın Ekranı Açılmıyor

ZenFone Selfie ya da herhangi bir ZenFone serisinde görünen bu sorunun en büyük sebeplerinden birisi cihazda kullanılan kırılmaz Cam adını verdiğimiz sistem.

Sol kısımda bulunan Sensörlerin üstünü kapatan bu kırılmaz cam ya da Damperli Cam ürünleri cihazın ekranının yeniden aktif olmasını engellemektedir.

Bu sebeple de ekranın açılmama sorunu ortaya çıkmaktadır.


 

ZenFone Selfie Modelinin Ekranını Kırdım Garanti Karşılar mı?

Kullanıcı hatası olduğundan dolayı Ekran Kırılmaları garanti kapsamında ele alınmaz. Ücretli olarak tamir edilir.


 

ZenFone Selfie Modelinin Şarj Girişi Kırıldı, Garanti Karşılar mı?

Kullanıcı hatası olduğundan dolayı Şarj Soketi Arızaları genelde garanti kapsamında ele alınmaz. Ücretli olarak tamir edilir.


 

ZenFone Selfie Modelinin Şarj Kablosu veya Kulaklığı Koptu, Garanti Karşılar mı?

Şarj Kablosu veya Kulaklıkta yaşanan Kopma ya da Kırılmalar Garanti Kapsamında ele alınmaz.

Asus ZenFone Selfie

  Asus ZenFone Selfie Kutu Açma ve İnceleme

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

52 yorum

 1. Zenfone selfie modeli telefonumun kameraları çalışmıyor tamire verildi kamera yenisi ile değiştirildiği halde sorun yarım saat kadar sonra tekrarlıyormus çözümü varmıdır yoksa telefon çöp mü oldu.bilgilendirirseniz sevinirim kolay gelsin

  • İlk olarak Varsa tüm güncellemeleri yapınız. Sonrasında Verileri yedekleyip, Google hesaplarını kaldırıp Cihaza Hard Reset atınız.
   Eğer yazılımsal bir durum ise sorun çözülecektir.
   Donanımsal bir durumdan kaynaklı bir sorun ise servisle görüşmenizi öneririm. Servis yeniden konrtol etsin. Aşırı güç aktarımından vs. arıza yineleniyor olabilir.

 2. Merhaba telefonum sürekli donuyor instagram Facebook gibi uygulamalarda sık sık donmaya başladı hata veriyor, fabrika ayarlarına mı dönmeliyim başka bir çözüm var mı

  • Yazılımsal sorunlar gibi görünüyor.
   Güncellemelerin tamamını yaptığınızdan emin olun, Verilerinizi yedekleyin, Google hesaplarını kaldırın ve Cihaza Hard Reset atın. Sonrasında muhtemelen sorunlar gitmiş olacak.

 3. Bide Asus Zenfone Selfie’de ön kamera odaklanmasında neden bazen sorun yaşıyorum bazen odaklanıyor bazen de odaklanmıyor NEDEN??

  • Kamera Ayarlarından kaynaklı bir sorun olabilir. Kamera Ayarlarını sıfırlamayı deneyin.
   Düzelmezse Cihazdaki verileri yedekleyip, Google hesabını kaldırıp cihaza hard reset atabilirsiniz.
   Yine çözüm olmazsa servise gönderebilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status