Pasaport Kayıt İşlemleriAsus ZenFone Serisi Artık Tüm Noktalarda Satışta

Asus ZenFone Serisi Artık Tüm Noktalarda Satışta

Asus ZenFone serisi ilk olarak TeknoSA Mağazalarında tekel mantığı ile satışa sunulmuş ve büyük bir tepki almıştı. Stok sıkıntısı da yaşayan Asus bu yanlışından kısa sürede döndü ve Tüm Teknoloji Siteleri ve Mağazalarında serinin satışına başladı. Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 6 serisine ağırlık veren ve Stok Sorununu aşmaya çalışan Asus Türkiye kanadı yaptığı […]


ZenFone serisi ilk olarak TeknoSA Mağazalarında tekel mantığı ile satışa sunulmuş ve büyük bir tepki almıştı. Stok sıkıntısı da yaşayan bu yanlışından kısa sürede döndü ve Tüm Teknoloji Siteleri ve Mağazalarında serinin satışına başladı.

ZenFone 5 ve serisine ağırlık veren ve Stok Sorununu aşmaya çalışan kanadı yaptığı açıklama ile ilk etapta TeknoSA ile başlayan Satış Serüvenine artık Tüm Teknoloji Mağazaları ile devam edeceğini net bir şekilde ilan etmiş oldu.

Bu ilandan sonra da farklı noktalarda satışlar başlamış oldu.

Asus ZenFone Türkiye Satış Fiyatları
Türkiye Satış Fiyatları

Vatan ve HepsiBurada Ellerini Çabuk Tuttu

Vatan Bilgisayar ve HepsiBurada.com elini hızlı tutan ve ZenFone 5 serisini satışa sunan ilk firmalar olarak listelerde yer almaya başlamış durumda. TeknoSA Mağazalarında da satışına devam eden ürünün Bimeks, MediaMarkt ve HızlıAl gibi sitelerde de satışları yavaş yavaş başlamış durumda.

  Asus ZenFone 3 Serisinin Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı Netleşti

ZenFone 5 satışına yavaş yavaş başlayan firmanın Kasım başlamadan stoklarındaki sorunu da aşması ve pazarda özellikle bu iki model ile hızlı bir yükseliş yakalaması bekleniyor.

Asus ZenFone Flip Cover Kapaklar
Flip Cover Kapaklar

ZenFone Serisi Kılıfları da Satışta

ZenFone 5 ve ZenFone 6 serisi için tasarlanan Akıllı Kılıflar da ülkemizde satışa sunulmuş durumda.

GittiGidiyor, SanalPazar, Sahibinden, Hızlıal ve HepsiBurada gibi Online Satış yapan mağazalarda 20 TL’den başlayan fiyatlar ile satışına başlanan ZenFone Akıllı Kılıfları cihaz ile birlikte oldukça başarılı bir ikili oluyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status