Asus ZenFone Serisi Yok Satıyor

Asus ZenFone Serisi Yok Satıyor

Asus tarafından Türkiye Pazarına geçtiğimiz ay sürülen Asus ZenFone 4, Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 6 serileri yok satıyor. İlk olarak TeknoSA Mağazalarında satışına başlanılan ve diğer Teknoloji Satış Noktalarına gönderilmeyen Asus ZenFone serisinin kısa sürede stokları tükettiği gelen haberler arasında. Asus ZenFone 5 serisine Turkcell tarafından bir kampanya başlatılması, diğer modeller için ise yakında […]yorumlar.net

Asus tarafından Türkiye Pazarına geçtiğimiz ay sürülen ve serileri yok satıyor.

İlk olarak TeknoSA Mağazalarında satışına başlanılan ve diğer Teknoloji Satış Noktalarına gönderilmeyen Asus ZenFone serisinin kısa sürede stokları tükettiği gelen haberler arasında.

serisine Turkcell tarafından bir kampanya başlatılması, diğer modeller için ise yakında kampanya başlatılacak olması da aslında serinin ne denli büyük bir ilgi gördüğünün de göstergesi.

 

Taleplere Yetişemiyor

Şu aşamada sadece bir firma üzerinden sipariş almaya başlayan ne yazık ki taleplere yetişemez duruma gelmiş durumda.

Uygun Fiyata Kaliteli bir seriyi pazara süren Asus bu noktada yakın dönemde pazarda oldukça önemli bir Mobil Satış Rakamına ulaşacak gibi görünüyor.

Asus ZenFone Serisi Yok Satıyor
Asus ZenFone Serisi Yok Satıyor

Teknoloji Mağazaları Beklemede

TeknoSA ile başladığı satış serüvenine devam edecek olan Asus firmasının Bimeks ve Vatan gibi diğer yerli Teknoloji Mağazalarından da yoğun bir şekilde ürün talebi aldığı gelen bilgiler arasında.

Bakalım pazarda bir anda isim yapmayı başaran ,   ve serileri ne zaman satışlara geri dönecek.

 

  18:9 Köşeden Köşeye Ekrana Sahip Asus ZenFone Max Plus (M1) Duyuruldu
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status