Asus ZenFone Serisine Akıllı Flip Cover Kılıflar

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Son dönemlerde Akıllı Telefon Tasarımı kadar önemli bir noktaya ulaşan Akıllı Kılıf Teknolojisi pazara çıkan ve yakında Türkiye’de satılacak Asus ZenFone serisine de ön plana çıkmayı başardı.

Asus ZenFone View Flip Cover Akıllı Kapak Ailesi ile ZenFone Akıllı Telefon modelinizi rahatlıkla Kılıf üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Tasarım olarak klasik tek renkli yapı üzerine yuvarlak ekran konumlandırılan Asus View Flip Cover Kılıfların ne kadarlık bir satış fiyatına sahip olacağı belli olmasa da Asus Türkiye tarafından ZenFone Serisi ile birlikte Türkiye’de satışa çıkarılması satışların desteklenmesi noktasında oldukça önemli bir adım olacaktır.

Asus ZenFone Flip Cover Kapaklar
Asus ZenFone Flip Cover Kapaklar

ZenFone 5 ve ZenFone 6’da Akıllı Kılıf Desteği Mevcut

Asus ZenFone serisi 3 farklı seri olarak pazara sürüldü. En azlt seri olan Asus ZenFone 4 modeli için firma ne yazık ki View Flip Cover adı verilen Akıllı Kılıflardan üretmeme kararı almış.

Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 6 modelleri için ise View Flip Cover seriisi Akıllı Kılıflar üretilmiş ve satışa sunulmuş durumda.

 

Asus ZenFone View Flip Cover Fiyatları

Ürünler Asus firmasının Global Sayfasında 39 Dolar gibi bir rakamdan satışa çıkmış durumdalar. Türkiye için bu fiyat Vergiler vs. eklenmeden yaklaşık olarak 80 – 90 TL seviyesinde. Vergilerle beraber Asus ZenFone View Flip Cover serisinin cihazlarla beraber 100 ile 150 TL arasında bir rakamdan satışa çıkmasını beklemek yanlış olmaz sanırım.

Asus ZenFone 6 View Flip Cover
Asus ZenFone 6 View Flip Cover

Asus ZenFone View Flip Cover Özellikleri

Asus Akıllı Kılıflar üzerinden neler yapılıyor maddeler halinde bakalım.

  • Gelen aramalar kılıf üzerinden görülebilir ve cevaplanabiliyor
  • Müzik bilgisi ekranda görünüyor, durdurma ve başlatma gibi işlemler kapak üzerinden yapılabiliyor.
  • Hava Durumu ve Saat Bilgisi ekrandan görüntülenebiliyor.
  • Alarm çalması durumunda kapak üzerinden erteleme yapılabiliyor.

Siyah, Beyaz ve Kırmızı renk seçenekleri ile satışa sunulan Asus ZenFone 5 View Flip Cover ve Asus ZenFone 6 View Flip Cover modelleri Polyurethane (PU), Polycarbonate (PC) ve Microfiber malzemeden üretilmiş durumda.

Asus ZenFone 5 View Flip Cover
Asus ZenFone 5 View Flip Cover

Asus ZenFone View Flip Cover İnceleme Videosu (İngilizce)

 

 

Asus ZenFone Serisine Akıllı Flip Cover Kılıflar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir