Asus ZenFone ve PadFone Mini Modellerini Tanıttı (CES 2014)

Asus 2014 senesinde pazara süreceği Zenfone 4, Zenfone 5, Zenfone 6 ve PadFone Mini modeli ile birlikte yeni Mobil Ara Yüzü olan ZEN UI’yi CES 2014 fuarında kullanıcılarına sundu.

5 MP Arka Kamera, Android İşletim Sistemi ve 5 renk seçeneği ile kullanıcı karşısına çıkacak olan Asus ZenFone 4 modeli serinin en küçük çocuğu olacak.

Renkli yapısı ile özellikle gençlere hitap edecek olan modelin 99 Dolar’dan başlayan fiyatlar ile satışına başlanması bekleniyor.

8 MP Arka Kemarası, Android İşletim Sistemi ile karşımıza çıkan bir üst model ise Asus ZenFone 5 modeli oldu. Modelin 149 Dolardan başlayan fiyatlar ile son kullanıcıya ulaşması bekleniyor.

Serinin en üst modeli ise 13 MP arka, 2 MP Ön kameraya sahip olan, 3 renk çeşidi ile kullanıcı karşısına çıkan Android İşletim Sistemine sahip Asus ZenFone 6 modeli olacak.

Model 199 Dolardan başlayan fiyatlar ile son kullanıcıya sunulacak.

Asus ZenFone ve PadFone Mini Modellerini Tanıttı (CES 2014)
Asus ZenFone ve PadFone Mini Modellerini Tanıttı (CES 2014)

Daha önce pazara PadFone ismi ile birçok model süren Asus bu sefer bu modelin Mini’sini pazara sürecek. Asus PadFone Mini modeli 4 inçlik Telefon ve 7 İnçlik Tablet kısmından oluşuyor ve bildiğimiz PadFone yapısı ile kullanıcı karşısına çıkıyor.

PadFone Mini modelinin ise 249 Dolardan başlayan fiyatlar ile kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor.

Son olarak Asus tarafından Android İşletim Sistemi için özelleştirilmiş ZEN UI ara yüzü tanıtıldı. Daha önce HTC, Sony, Samsung gibi firmaların yaptığını Asus firması da Mobil Ürün Gamı genişledikçe yapmaya başlamış durumda.

Bundan sonra pazara çıkacak olan Asus Mobil ürünlerinde ZEN UI Ara Yüzünü görmeye alışsak iyi olur.

Kısacası CES 2014 fuarındaki tanıtımı sonrasında Asus Mobil kanadının verdiği bilgiler bu şekilde. Modeller ile alakalı Teknik Bilgiler geldikçe sizlere ulaştırıyor olacağız.

Asus ZenFone ve PadFone Mini Modellerini Tanıttı (CES 2014)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir