Asus ZenFone Zoom Türkiye’de Satılmayacak

Asus ZenFone Zoom Türkiye’de Satılmayacak

Asus tarafından bu sene başında duyurusu yapılan Asus ZenFone Zoom modeli Türkiye pazarında satışa çıkmayacak. Asus Türkiye Yetkililerinden aldığımız bilgilere göre Asus ZenFone 2 serisini Türkiye Pazarında satışa sunacak olan Asus firması ZenFone Zoom modeli için şu aşamada bir satış planlaması yapmıyor. Yapısal olarak Fotoğraf Makinasına yakın olması sebebiyle Asus Meraklıları tarafından satışı beklenilen Asus […]


tarafından bu sene başında duyurusu yapılan ZenFone Zoom modeli Türkiye pazarında satışa çıkmayacak.

Türkiye Yetkililerinden aldığımız bilgilere göre ZenFone 2 serisini Türkiye Pazarında satışa sunacak olan firması ZenFone Zoom modeli için şu aşamada bir satış planlaması yapmıyor.

Yapısal olarak Fotoğraf Makinasına yakın olması sebebiyle Meraklıları tarafından satışı beklenilen Asus ZenFone Zoom modelinin ülkemizde satılmayacak olması birçok kişi için hayal kırıklığı oldu.

Asus ZenFone Zoom Türkiye’de Satılmayacak
Türkiye’de Satılmayacak

 

Asus ZenFone 2 Modeli Mayıs – Haziran Gibi Satışta

2015 yılında Asus firmasının temel ürünü  olacak olan ve bütün satış aksiyonlarının üzerine yoğunlaştırıldığı Asus ZenFone 2 serisi için Türkiye Lansman tarihi halen netleşmedi.

Ancak tarafından verilen bilgilere göre ZenFone 2 serisi Mayıs ayı içerisinde yada Haziran başında resmi olarak duyurulacak ve satışına başlanılacak.

Asus ZenFone Zoom Türkiye’de Satılmayacak
Türkiye’de Satılmayacak

 

Teknik Özellikleri

Ülkemizde satışa çıkmasa da Asus ZenFone Zoom modelinin bazı teknik özelliklerini sizlerle paylaşalım istedik.

13 MP Arka Kameraya sahip olan ve 3x Optik Zoom yapabilen serisi 4K Video Çekimi yapabiliyor. Dual Led Flash desteğine sahip olan ZenFone Zoom serisinde Panorama, HDR, Yüz Düzeltme gibi birçok çekim seçeneği de kendisine yer bulmuş durumda. Cihazın ön kısmında ise Full HD video kaydı da yapabilen 5 MPlik bir Selfie kamerası konumlandırılmış durumda.

Çift Sim Kart desteğine sahip, Android 5.0 Lollipop İşletim Sistemi ile gelen modelde 5.5 inçlik Full HD Ekran kullanılmış durumda.

 

Intel Atom Z3580 serisi 4 Çekirdekli, 2,3 Ghz’lik hıza sahip bir işlemciye sahip olan modelde PowerVR G6430 GPU modeli kullanılmış.

Donanım olarak da çekim kalitesi olarak da kendi çapında başarılı bir seri olan serisi ülkemizde özellikle Asus ZenFone 2 serisi beklentisinin fazla olması sebebiyle firma tarafından geri bırakılmış durumda.

Ancak çok fazla talep gelmesi durumunda modelinin de ülkemizde satışına başlanması ihtimaller arasında.


Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Peki, talep olup olmadığını nereden anlayacak asus? Böyle saçmalık mı olur yahu… Umarım dikkat çekmek için yapılmış bir haber değildir.

    • Forumlar, Sosyal Medya ve daha birçok kriter mevcut. Asus ZenFone 2 için kullanıcılardan gelen talebin yanında ne yazık ki ASsus ZenFone Zoom çok ama çok geride kalmış durumda.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Xiaomi RedMi Y1 3 Dakikada 150 Bin Adet Sattı - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] Xiaomi RedMi Y1 Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları Xiaomi
2019-09-15 01:56:42
Asus ZenFone AR Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] ÖTV İndirimi Sonrasında Beyaz Eşya Fiyatları Artış Gösterdi […]
2019-09-15 01:55:26
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status