Asus ZenWatch 2 Modeli Computex 2015’de Duyuruldu

Asus ZenWatch 2 Modeli Computex 2015’de Duyuruldu

Computex 2015 fuarında Asus ZenFone Selfie ve Asus ZenPad 8.0 ürünlerini duran firma şimdi de Asus ZenWatch 2 Akıllı Saat serisini resmi olarak duyurdu. Tayvanlı Teknoloji Devi Asus tarafından Akıllı Telefon ve Tablet PC dünyasında atılan adımlardan sonra Akıllı Saat serisinde de bir iyileştirme ile Asus ZenWatch 2 Serisi resmiyet kazanmış oldu. Asus ilk Akıllı […]


Computex 2015 fuarında ZenFone Selfie ve ZenPad 8.0 ürünlerini duran firma şimdi de ZenWatch 2 Akıllı Saat serisini resmi olarak duyurdu.

Tayvanlı Teknoloji Devi Asus tarafından Akıllı Telefon ve Tablet PC dünyasında atılan adımlardan sonra Akıllı Saat serisinde de bir iyileştirme ile Asus ZenWatch 2 Serisi resmiyet kazanmış oldu.

Asus ilk Akıllı Saat serisi olan Asus ZenWatch modelini IFA 2914 fuarında Android Wear İşletim Sistemi ile duyurarak pazarda bundan sonra kendisinin de iddialı bir yapıda olacağını göstermişti.

 

Asus ZenWatch 2 İçin 2 Farklı Boyut Üretilecek

Akıllı Saat almak isteyen ancak boyutlara takılan kullanıcıları düşünen Asus firması Asus ZenWatch 2 modeli için 49 mm ve 45 mm olmak üzere iki farklı kasa boyutuna sahip Akıllı Saat üretme kararı almış durumda.

Modellerden büyük olan cihaz 22 nm’lik kayışlar ile uyumlu olarak pazara sürülecek iken küçük olan seri ise 18 nm’lik kayışlar ile uyumlu olacak.

 

Asus ZenWatch 2 Boyutlar
Asus ZenWatch 2 Boyutlar

İlk Seri İle Benzerlikler Mevcut

İlk olarak pazara çıkan Asus ZenWatch serisi ile çok büyük farklara sahip bir kasaya sahip olmayan Asus ZenWatch 2 modeli bu anlamda da belli bir Kasa Yapısını oturmayı amaçlıyor.

Asus ZenWatch 2 modelinde ilk seriden farklı olarak bazı butonlar kasa çevresine eklenmiş durumda. Bunun yanında ise Kişiselleştirme olarak Asus ZenWatch 2 modelinde bazı önemli adımlar atılmış.

Altın Gül rengi, Tunç ve Gümüş Kasa renklerine ek olarak farklı materyallerden üretilmiş özel kayışlar ile ZenWatch 2 serisi tamamen farklı bir görünüme kavuşturulabiliyor.

Hatta cihazı daha pahalı ve gösterişli hale getirmek için Swarovski Taşlarla süslenmiş Asus ZenWatch 2 kayışı bulmanız bile mümkün.

Asus ZenWatch 2 Tanıtıldı
Asus ZenWatch 2 Tanıtıldı

 

Gorilla Glass 3 ve AMOLED Ekran Tercih Edilmiş

Ekran yapısı değişse de her iki Asus ZenWatch 2 serisinde de Gorilla Glass 3 Ekran ailesi ve AMOLED Ekran kullanılmış durumda.

Suya ve Toza karşı Dayanıklı olarak üretilen bu seride Qualcomm İşlemci Ailesi tercih edilmiş durumda.

 

Asus ZenWatch 2
Asus ZenWatch 2

2’yi Şarj İstasyonu Olarak Kullanabilirsiniz

Asus ZenWatch 2 modelinde farklılaştırma bazında özellikle Şarj Konusunda önemli adımlar atılmış durumda.

Manyetik Şarj Kablosu ile birlikte pazara sürülecek olan Asus ZenWatch 2 modelini dilerseniz 2 serisinin en üst serilerinden birisi ile de şarj edebiliyor olacaksınız. Yani ZenFone 2 serisini Taşınabilir Batarya gibi kullanabileceksiniz.

Tabi bu noktada Asus ZenFone 2 ve Asus ZenWatch 2 kullanıcı iseniz o zaman yanına da bir Asus ZenPower Taşınabilir Şarj Aleti almanızda fayda olacaktır.

 

Asus ZenWatch 2 Ne Zaman Satışa Çıkacak ve Ne Kadar Olacak?

Yeni duyurulan bir cihaz olması sebebiyle Asus ZenWatch 2 modelinin ne zaman satışa çıkacağı, nasıl bir fiyattan satılacağı henüz resmiyet kazanmamış durumda.

Ancak Ülkemizde de satılmasına kesin gözüyle bakılan Asus ZenWatch 2 modelinin 2015 yılı bitmeden satışa çıkması ve çok yüksek fiyatlar yerine daha ekonomik fiyatlar ile son kullanıcıya ulaşması bekleniyor.

  Asus’un Akıllı Saati Asus ZenWatch Satışa Çıkıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status