Asus ‘un Yeni Reklam Filminde Hedef Apple Ürünleri

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Batesmotelpro tarafından hazırlanan ve Apple ürünlerini eleştiren Yeni Asus Reklamı izleyiciler tarafından oldukça fazla beğeni almış durumda.

Viral Reklam alanında oldukça başarılı bir firma olması ile firmaların son dönemde tercih etmeye başladığı Batesmotelpro firmasına yaptırılan Yeni Asus Reklamı ciddi anlamda bir etkileşim almayı başarmış durumda.

Apple tarafından son günlerde pazara sürülen birkaç ürünü hedef alan reklam filminde göndermeler direkt olarak yapılıyor ve kullanıcının anlamasını kolaylaştırıyor.

 

Asus BoomBook Reklamı
Asus BoomBook Reklamı

 

Ürünün İsmi Dikkat Çekici “BoomBook”

Tam Türk İşi diyebileceğimiz şekilde hazırlanan reklam filminde ürüne konulan isim ise ciddi anlamda eğlenceyi katlıyor.

İngilizce okuduğunuzda direkt olarak bir Marka İmajı veren isim, Türkçe olarak ele aldığınızda ise reklam filminin bir anda paylamasında ki o ince zekâyı ele veriyor.

Yani Asus Türkiye bu sefer ciddi anlamda Başarılı Bir Reklam Filmi hazırlamış durumda.

 

Asus Reklam
Asus Reklam

 

Apple Ürünleri İle Sonuna Kadar Alay Edilmiş

Apple tarafından pazara sürülen MacBook serisi için satışa çıkan 279 Dolarlık Apple USB-C Dijital AV Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörüne gönderme yapılan videonun ilk kısmında Tuş Takımı ve USB Bağlantısını ekstra satın alabilirsiniz diyerek aslında Aksesuar Satışı konusunda Apple’a ilk göndermeyi yapıyor.

Apple Pencil ile birlikte oldukça yüksek fiyata satılan Apple Kılıflarına da göndermede bulunan reklam filmi kısa süre içerisinde aslında Kalitenin Ucuza Alınabileceği izlenimini kullanıcıya sunmayı başarıyor.

 

BoomBook
BoomBook

 

Asus BoomBook Reklam Filmi

İşte Asus’un direkt olarak Apple firması ile dalga geçtiği o reklam filmi.

İzledikten sonra sizde bize hak vereceksiniz.

 

Asus’un Yeni Dönemi Satış Odaklı Olacak

Asus özellikle Akıllı Telefon Pazarında 2 senedir beklediğinin üstünde bir satış grafiği elde etmiş durumda.

Ancak bu süreçte çok ekstra bir reklam çalışması yapmadı. Süreç Uygun Fiyat ve Kulaktan Kulağa sistemi ile işledi.

Ancak görünen o ki Asus Türkiye özellikle bu reklam filmi ile önce Sosyal Medya ve İnternette, sonrasında ise TV ve Radyo gibi kanallarda artık Asus ZenFone serisi başta olmak üzere ürün reklamlarına ağırlık verecek.

Bakalım Apple’ı ciddi şekilde eleştiren, Satış politikasını yerden yere vuran, Marka olarak sadece Pahalı bir yapıya sahip olduğunu anlatan bu reklam Asus Türkiye’nin işini ne kadar görebilecek.

Asus ‘un Yeni Reklam Filminde Hedef Apple Ürünleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir