Pasaport Kayıt İşlemleriAtari’nin RetroN 77 Serisi Geliyor

Atari’nin RetroN 77 Serisi Geliyor

Atari CEO’su Fred Chesnais, Atari’nin gerçekten de yeni bir konsol üzerinde çalıştığını ve E3 2017’de tanıtacağını duyurdu. “Donanım işindeyiz” diyen CEO Fred Chesnais, Atarinin bu yıl E3’te Ataribox projesini ilk kez ortaya çıkaracağını oyun severlere duyurdu. Duyurunun gerçek olup olmadığı konusu şüpheyle karşılandı. Ancak Şirket, 30 yıldan fazla bir süredir ev oyun konsolu kurmamıştı ve […]


Atari CEO’su Fred Chesnais, Atari’nin gerçekten de yeni bir konsol üzerinde çalıştığını ve E3 2017’de tanıtacağını duyurdu.

“Donanım işindeyiz” diyen CEO Fred Chesnais, Atarinin bu yıl E3’te Ataribox projesini ilk kez ortaya çıkaracağını oyun severlere duyurdu.

Duyurunun gerçek olup olmadığı konusu şüpheyle karşılandı. Ancak Şirket, 30 yıldan fazla bir süredir ev oyun konsolu kurmamıştı ve oyuna geri dönmek için 2017’yi mi bekliyordu? Bilinmez.

Öyle ki, Atari CEO’su Fred Chesnais, Cuma günü GamesBeat’e yaptığı açıklamada şirketin sadece bunu yaptığını doğruladı.

Chesais ayrıca, “yapımda geçen yıl” olan yeni ürünün, teaser video’da görülen tahta gravür panelleri içereceğini de belirtti.

Ancak nihai tasarımın henüz belirlenmediğini belirten Atari CEO’su Fred Chesnais, ayrıca donanımın PC tabanlı olacağını da belirtti. Atari CEO Fred Chesnais, projenin diğer detaylarıyla ilgili olarak pek bilgi vermese de E3 2017 için Atarinin yeni tasarımını görebilmemiz mümkün olacak.

Atari, Chesnais’in 2013’te şirketi iflas etmesinden bu yana 80’i aşkın mojosunun bir kısmına kavuşmaya başladı.

Zaten hali hazırda mobil oyunlar geliştiren bir kar elde ediyor. Dahası geçen kış NES Classic baskısının vahşi başarısı, nostalji pazarının büyük bir pazar olduğunu gösteriyor.

Eğer ole timeyi birleştirirse, 2600’ün mobil oyunlar konsolu ticaretinin temelini atan yeni başlıklarla çalışacağı hissediliyor.

Ayrıca sadece Atari’nin RetroN 77 serisi E3: 2017 fuarında beğenilere sunulacağı belirtiliyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Atari E3: 2017 RetroN 77

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status