• TARİH: 24.05.2018
Atatürk Havalimanı Patlaması Sonrası Facebook Güvenlik Bildirimi Yine İş Başında

Atatürk Havalimanı Patlaması Sonrası Facebook Güvenlik Bildirimi Yine İş Başında

İstanbul Atatürk Havalimanında yaşanan Canlı Bomba Eylemi sonrasında Facecook Güvenlik Bildirimi yeni ara yüzü ve özellikleri ile yeniden açıldı. Facebook Güvenlik Durumu Kontrolü adıyla bilinen özellik son dönemlerde Terör Saldırıları ve Doğal Afet gibi toplu ölü ve yaralıların olduğu durumlarda Facebook tarafından bölgenin belli bir uzaklığında konum bildirimi yapan kişilere gönderiliyor. Yapılan yeni güncellemeler ile […]yorumlar.net

İstanbul Atatürk Havalimanında yaşanan Canlı Bomba Eylemi sonrasında Facecook Güvenlik Bildirimi yeni ara yüzü ve özellikleri ile yeniden açıldı.

Facebook Güvenlik Durumu Kontrolü adıyla bilinen özellik son dönemlerde Terör Saldırıları ve Doğal Afet gibi toplu ölü ve yaralıların olduğu durumlarda Facebook tarafından bölgenin belli bir uzaklığında konum bildirimi yapan kişilere gönderiliyor.

Yapılan yeni güncellemeler ile Facebook Güvenlik Kontrolü Bildirimi sistemine artık sadece kendinizin değil arkadaşınızın da Güvende Olduğunu belirtebileceğiniz bir alan açılmış durumda.

Bu sayede bir şekilde Facebook üzerinden Güvende Bildirimi yapamayan arkadaşlarınızı da direkt sistem üzerinden Güvende şeklinde işaretleyebiliyorsunuz.

Ayrıca sizin işaretlediğiniz sistem tarafından not ediliyor ve arkadaşınıza ulaşamayanların size ulaşması da sağlanmış oluyor.

 

Facebook Güvenlik Bildirim Özelliği
Facebook Güvenlik Bildirim Özelliği

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kübra KAYAOKAY
Kübra KAYAOKAY Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status