Avea Abonelerine 60 Dakikaya Kadar Paket Aşımını Bedava Yapan Kampanyasını Duyurdu

Avea Abonelerine 60 Dakikaya Kadar Paket Aşımını Bedava Yapan Kampanyasını Duyurdu

Avea tarafından başlatılan bir kampanya ile müşterilerinin 60 Dakikaya kadar olan Paket Aşım Ücretlerini ödeme kararı aldı. Kampanyadan yararlanabilmek için Avea Faturalı Hat abonesi olmanız ve 12 aylık sözleşme imzalamanız şartı mevcut. Kampanyaya katılabilmek için HEDIYE yazıp 1002 nolu hatta SMS göndermeniz yeterli. Kampanya kapsamında yer alan bir faturalı tarife içerisinde iseniz hemen kaydınız yapılmaktadır. […]


tarafından başlatılan bir kampanya ile müşterilerinin 60 Dakikaya kadar olan Paket Aşım Ücretlerini ödeme kararı aldı. Kampanyadan yararlanabilmek için Faturalı Hat abonesi olmanız ve 12 aylık sözleşme imzalamanız şartı mevcut.

Kampanyaya katılabilmek için HEDIYE yazıp 1002 nolu hatta SMS göndermeniz yeterli. Kampanya kapsamında yer alan bir faturalı tarife içerisinde iseniz hemen kaydınız yapılmaktadır.

Kampanya 4 Kasım 2011 ile 4 Aralık 2011 tarihleri arasında başvuran ilk 250.000 abone ile sınırlı olacak şekilde ayarlanmıştır. Kampanyadan yeni aboneler yararlanamamaktadır. Son abonelik tarihi 3 Kasım 2011 tarihi olan aboneler yaralanabilecektir.

Kampanya kapsamında aylık olarak 60 Dakika ücretsiz görüşme hakkı tanınacaktır. Kampanya iptalinde ise kampanyadan yararlanılan ay başına 15 TL cezai işlem bedeli yansıtılacaktır.

  Avea Yeni Nesil 500 ve 500 Ekstra Tarifesi (30 TL'ye 500 DK + 2000 SMS + Sınırsız İnternet)

 

Katılım

 • 4 Kasım 2011 – 4 Aralık 2011 tarihleri arasında HEDIYE yazıp 1002’ye göndererek kampanyaya başvuran ve gelen onay SMS’ini onaylayarak 12 ay boyunca bireysel faturalı hatta kalma taahhüdü veren müşterilerimiz 12 ay boyunca aylık yurt içi her yöne 60 dakika kazanacaklardır.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için 3 Kasım 2011 saat 23:59’da bireysel faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.
 • Kampanyadan belirli tarifelerde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya başlangıç tarihinde bireysel faturalı hat abonesi olup, bu tarihten sonra hattını devreden, iptal eden, numarasını taşıyan, faturasız bir tarifeye ya da Mobil Telekomünikasyon İşbirliği tarifelerine geçiren müşterilerimiz kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanyadan, tarife listesinde belirtilen Mobil Telekominikasyon İşbirliği tarifelerindeki müşteriler de yararlanabilecektir. Kampanya başlangıç tarihinde faturalı Mobil Telekomünikasyon İşbirliği tarifelerinde olup, bu tarihten sonra hattını devreden, iptal eden, numarasını taşıyan, faturasız bir tarifeye ya da Avea tarifelerine geçiren müşterilerimiz kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanya başlangıç tarihi öncesi belirtilen tarifelerde olup bu tarihten sonra hattını devreden, iptal eden, numarasını taşıyan, faturasız bir tarifeye geçiren müşteriler; kampanya dönemi içerisinde tekrar belirtilen tarifelere gelmeleri durumunda kampanyadan yararlanamazlar.
 • Başvuru tarihinde başka bir taahhütlü tekliften yararlanmakta olan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya Şartları:

 • Kampanyaya katılım ilk 250.000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Kampanyaya katılıp 12 ay taahhüt veren Avea faturalı hat müşterileri taahhüt süresi içinde hattını devreder, iptal eder, numarasını taşır, faturasız bir tarifeye ya da Mobil Telekomünikasyon İşbirliği Tarifelerine geçirirse kampanyadan yararlanılan her ay için aylık 15 TL (vergiler dahil) cezai bedel son faturaya yansır.
 • Kampanyaya katılıp 12 ay taahhüt veren Mobil Telekomünikasyon İşbirliği Tarifelerindeki müşteriler taahhüt süresi içinde hattını devreder, iptal eder, numarasını taşır, faturasız bir tarifeye ya da Avea tarifelerine geçirirse kampanyadan yararlanılan her ay için aylık 15 TL (vergiler dahil) cezai bedel son faturaya yansır.
 • Kampanyadan yararlanmaya başladıktan sonra taahhüt koşullarını bozmadan, kampanyadan yararlanabilecek tarifeler dışında kalan bir tarifeye geçiş yapan müşteriler, ücretsiz dakikalardan yararlanmaya devam edemez ve 12 ay içinde taahhüde aykırılık yapmadığı sürece cezai bedel yansımaz.
 • Kampanya kapsamındaki ücretsiz dakikalar görüntülü konuşmaları da içermektedir.
 • Ücretsiz dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, 444’lü numaraları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsar.
 • Kampanya kapsamında kazanılan dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Kampanya kaydı başarıyla gerçekleşen müşterilere bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

Sık Sorulan Sorular

Paket Aşımlarınız Bizden kampanyasından kimler yararlanabilir?
Kampanyadan 3.11.2011 23:59 itibariyle bireysel faturalı hat kullanmakta olan ve belirli tarifelerde olup başka bir taahhüdü olmayan müşterilerimiz yararlanabilir.

 Kampanyadan yararlanabilecek tarife listesi 

HerYöne Kamu – HerYöne Kamu Ekstra – Süper Kamu Tarifesi – Süper Kamu Küçük Paket Tarifesi  –  Kamu1000 Tarifesi  –  Kamu300 Tarifesi  –  Kamu657 Tarifesi  –  Kamu1000 Plus Tarifesi  –  Kamu300 Plus Tarifesi  –  Kamu657 Plus Tarifesi  –  Hesaplı Tarife  –  TBMM Personel Tarifesi  –  Avantajlı Kurum Tarifesi –
Fenercell HerYöne1000 –  GSMobile HerYöne1000  –  TrabzonCell HerYöne Bordo 1000  –  KARTALCELL Her Yöne1000  –  Fenercell HerYöne240  –  GSMobile HerYöne240  –  TrabzonCell HerYöne Bordo 240  –  KARTALCELL Yer Siyah Gök Beyaz  –  Uğurcell Her Yöne 240 derece Tarifesi  –  Fenercell HerYöne540  –  GSMobile HerYöne 540  –  –  TrabzonCell HerYöne Bordo 540  –  KARTALCELL Çubuklu Forma  –  Uğurcell Her Yöne 540 derece Tarifesi  –  Fenercell Bireysel 6-0  –  GSMobile Eski Açık  –  TrabzonCell Süper Bordo  –  KARTALCELL Çok Sevdik  –  Uğurcell Tam Çeken Tarife  –  İstanbulcell Büyük Paket  –  İstanbulcell Eko Paket  –  Fenercell Dörtte Dört Tarife  –  GSMobile Dörtte Dört Tarife –  KARTALCELL Dörtte Dört Tarife  – TrabzonCell Dörtte Dört Tarife  –   FCB Maxi Tarife –   FCB Midi Tarife –   19’luk Tarife –   Her Yöne 150 –   HerYöne 300 –   Her Yöne 500 –   Her Yöne 1000 –   Her Yöne 1500 –   Her Yöne 2000 –   Her Yöne Premium –   Her Yöne Özgürlük –   Esnafa İnsaf –   Faturalı Basın –   Özel Eczacı Tarifesi 1 –   Özel Eczacı Tarifesi 2 –   8080 Tarifesi –   39’luk Tarife –   59’luk Tarife –   Yeni Yıl Tarifesi –   44’lük Tarife –   64’lük Tarife –   Baba Tarife –   Fark Faturada Tarifesi –   Kayseri Hemşehri Tarifesi –   Dev Transfer 1000 Tarifesi –   Dev Transfer 2000 Tarifesi –   25’lik Tarife –   35’lik Tarife –   Satış Gücü Tarifesi –   Süper 19’luk Tarife- Taahhütlü –   Süper 19’luk Tarife- Taahhütsüz –  Süper 25’lik Tarife – Taahhütlü –   Süper 25’lik Tarife – Taahhütsüz –   Süper 29’luk Tarife- Taahhütlü –   Süper 29’luk Tarife- Taahhütsüz –   Süper 35’lik Tarife- Taahhütlü –   Süper 35’lik Tarife- Taahhütsüz –   Aile Hekimliği Tarifesi –  Elele Konuşalım  –
Kampanyaya nasıl katılabilirim?
HEDIYE yazıp 1002’ye göndererek kampanyaya başvurabilir, gelen onay SMS’ini onaylayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
Paket Aşımlarınız Bizden Kampanyası 4 Kasım-4 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya kimler katılamaz?
Kampanya başlangıç tarihinde Avea bireysel faturalı hat abonesi olup, bu tarihten sonra hattını devreden, iptal eden, numarasını taşıyan, faturasız bir tarifeye ya da Mobil Telekomünikasyon İşbirliği tarifelerine geçiren müşterilerimiz kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya başlangıç tarihinde faturalı Mobil Telekomünikasyon İşbirliği tarifelerinde olup, bu tarihten sonra hattını devreden, iptal eden, numarasını taşıyan, faturasız bir tarifeye ya da Avea tarifelerine geçiren müşterilerimiz kampanyadan yararlanamazlar.

Başvuru tarihinde başka bir taahhütlü tekliften yararlanmakta olan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya katılım ücretsiz midir?
Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Kampanyaya kurumsal hat sahibi müşteriler katılabilir mi?
Hayır, kampanyaya sadece bireysel faturalı hat sahibi aboneler katılabilir.

Kampanyaya katılım sınırlaması var mıdır?
Kampanyaya katılım ilk 250.000 müşterimizle sınırlıdır.

Taahhüt şartları nelerdir?
Kampanyaya katılıp 12 ay taahhüt veren Avea faturalı hat müşterileri taahhüt süresi içinde hattını devreder, iptal eder, numarasını taşır, faturasız bir tarifeye ya da Mobil Telekomünikasyon İşbirliği Tarifelerine geçirirse kampanyadan yararlanılan her ay için aylık 15 TL (vergiler dahil) cezai bedel son faturaya yansır.

Kampanyaya katılıp 12 ay taahhüt veren Mobil Telekomünikasyon İşbirliği Tarifelerindeki müşteriler taahhüt süresi içinde hattını devreder, iptal eder, numarasını taşır, faturasız bir tarifeye ya da Avea tarifelerine geçirirse kampanyadan yararlanılan her ay için aylık 15 TL (vergiler dahil) cezai bedel son faturaya yansır.

Kampanyaya katılabilecek tarifelerden birinde değilim. Tarife değiştirip bu tarifelerden birine geçmem durumunda kampanyadan yararlanabilir miyim?
Kampanyaya katılım için gerekli diğer koşulları sağlıyorsanız tarife değiştirmeniz durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmaya başladıktan sonra kampanyadan yararlanabilen tarifeler dışındaki bireysel faturalı bir tarifeye geçmem durumunda taahhüt şartlarını bozmuş olur muyum?
12 ay boyunca diğer taahhüt koşullarını yerine getirdiğiniz sürece tarife değişikliği durumunda cezai bedel yansımaz. Ancak kampanyadan yararlanabilen tarifeler dışındaki bir tarifeye geçerseniz ücretsiz dakikalardan yararlanmaya devam edemezsiniz.

Kampanya dahilinde hediye edilen ücretsiz dakikalar hangi yönlere geçerlidir?
Ücretsiz dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, 444’lü numaraları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsar. Kampanya kapsamındaki ücretsiz dakikalar görüntülü konuşmaları da içermektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status