Avea Denemesi Bedava Kampanyası

Avea’ya geçenlere ve Avea operatörünü tercih edenlere Avea teşekkür ediyor. Avea birbirinden güzel sunduğu kampanyalarla kullanıcıların Avea’yı seçmesine olanak sağlıyor. 20 Ocak 2014’ten beri devam eden kampanyada son 2 ay, Denemesi Bedava Kampanyası Avea’ya geçtikten sonra ilk 3 ay boyunca Avea içi kullanabileceğiniz 500dakika, Avea içi 500 SMS ve 500 MB internet hediye paketini Avea Faturalıyı seçen müşterilerine sunuyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için Avea’nın listesindeki faturalı tarifelerden birini seçerek 12 taahhüt yaptırdığınız takdirde ilk 3 ay kullanabileceğiniz paket Avea’dan size hediye. Kampanyaya katılmak için SMS yoluyla DENEME yazıp 5555’e göndermeniz ya da Avea Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterlidir. Denemesi bedava 3’lü pakette taahhüt yapılmayacaktır. İstediğiniz zaman 3’lü paketi iptal edebilirsiniz. 3 aylık deneme paketi kullanımından sonra paketin biteceğine dair gelen SMS’e göre paketi kullanmaya tekrar 10 TL kadar küçük bir ücret ödeyerek devam edebilirsiniz. Ancak 12 ay taahhüt boyunca hattını iptal eden, başka operatöre taşıyan, diğer faturalı ya da faturasız hatlara geçiş yapan müşteriler ödedikleri son fatura kapsamındaki indirimlerin toplamını ve kalan ay ücretlerinin toplamını ödemek zorundadırlar. Taahhütten cayma bedeli olarak bu yapılmaktadır.

Avea denemesi bedava kampanyası
Avea denemesi bedava kampanyası

Kampanyayı iptal etmek istediğinizde IPTAL DENEME yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Kampanyadan bir Avea hattıyla yalnız bir kere yararlanabilirsiniz.

Kampanya 30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya bitmeden yararlanmak için elinizi çabuk tutun.

Avea Denemesi Bedava Kampanyası

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir