Avea Faturasız Hattan Faturalı Hatta Geçenlere Bol Bol Avea Tarifesi (19 TL’ye Heryöne 120 Avea İçi 3000 Dakika)

Avea Faturasız hattan Faturalı hatta geçen aboneleri için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Avea, FenerCell, KartalCell, TrabzonCell, GSMobile gibi Faturasız Hat paketlerinden bir tanesini Avea BOL BOL AVEA tarifesine taşırsanız 120 Dakika Heryöne, 3000 Dakika Avea içi görüşme kazanırsınız. Bol Bol Avea Kampanyasında ücretlendirme ise ilk 6 ay 19 TL sonrasında ise 29 TL olacaktır.

Kampanya 8 Mart 2011 ile 8 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Mevcut Faturalı Hat aboneleri dahil olamamaktadır.

SES yazıp 6000‘e Kısa Mesaj atarsanız Kalan Dakika Bilgisine, SMS Yazıp 6000‘e Kısa Mesaj atarsanız kalan SMS bilgisine uşaşabilirsiniz.

Aylık ücret (İlk 6 ay) 19 TL
Aylık ücret (6. Aydan Sonra) 29 TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 120 dk
Aylık Ücretsiz Avea İçi Görüşme Süresi 3.000 dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne 19 Kr / dk
SMS 40 Kr / SMS

 

Detaylar:

 • Kampanya 8 Mart-8 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan kampanya dönemi içerisinde Avea ve FenerCell, KartalCell, TrabzonCell, GSMobile faturasız tarifelerinden faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçiş yapan müşteriler yararlanabilirler.
 • Kampanyadan mevcut faturalı müşteriler yararlanamazlar.
 • Haydi faturalıya kampanyasından yararlanan müşterilerimiz için Bol Bol Avea tarifesinin 29 TL olan aylık ücreti, ilk 6 ay boyunca 19 TL, sonrasında 29 TL’dir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerimize Bol Bol Avea tarifesinde kaldıkları süre boyunca her ay her yöne 120 dakika hediye edilecektir.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan hediye dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Kampanyaya katılan müşteriler 1.000 + 10.000 SMS Paketi’nden faydalanabilirler.
 • Belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

 

Sık Sorulan Sorular

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?
Kampanya 8 Mart – 8 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Kimler İçin Geçerli?
Kampanya faturasız tarifelerden faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçiş yapacak müşteriler için geçerlidir. Mevcut faturalı müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?
Kampanyadan yararlanmak için kampanya dönemi içerisinde Avea ve FenerCell, KARTALCELL, GSMobile, TrabzonCell’in faturasız tarifelerinden faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçiş yapılması yeterli. SMS aracılığıyla kayıt olunmasına gerek bulunmuyor.

Aylık Ücret Ne Kadar Süre Boyunca 19 TL olacak?
Bol Bol Avea tarifesinin 29 TL olan aylık ücreti kampanyadan yararlanacak müşteriler için 6 ay boyunca 19 TL olacaktır. 6. ayın bitiminde aylık ücret 29 TL olarak devam edecektir.

Her Yöne 120 Dakika Ne Zamana Kadar Geçerli?
Kampanyadan yararlanan müşterilerin faturalı Bol Bol Avea tarifesinde oldukları sürece her ay hatlarına hediye her yöne 120 dakika yüklenecektir.

Ücretlendirme Bilgileri:
29 TL’ye Avealılarla 3.000 dakika sunan Bol Bol Avea tarifesinin aylık ücreti faturasız tarifelerden geçiş yapacak müşteriler için 6 ay boyunca 19 TL olacaktır. Ek olarak, kampanyadan yararlanan müşterilere Bol Bol Avea tarifesinde oldukları süre boyunca her ay her yöne 120 dakika hediye edilecektir. Bol Bol Avea tarifesinin bunun dışındaki özelliklerinde herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır. Ücretsiz sürelerin tükenmesi durumunda konuşma ücreti 19 Kr/dk‘dır. SMS ücreti 40 Kr‘dir.

 

Avea Faturasız Hattan Faturalı Hatta Geçenlere Bol Bol Avea Tarifesi (19 TL’ye Heryöne 120 Avea İçi 3000 Dakika)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. 3 Aralık 2013, 16:02

  AVEA SABİT HAT (FATURASIZ HAT) KULLANAN ARKADAŞ VARMI via

  Cevapla
 2. bu hatta numaramı taşıttım hediye dk veriyok diyorlardı hiçbirşey vermediler 10 sn içinde 50 kr gidiyor numaramı taşıdacam arkadaşlardan avea geçmek isterse elimden geleni yapıp geçmesine engel olacam

  Cevapla
 3. rezil bir hat rezil bir tarife evin salonunda bile zor çekiyor arkadaşlar rezil ediyorlar abi yine niye kapsama alanı dışındasın diye,dönüp dolaşıp turkcelle geçeceğim gözünü seveyim turkcellin

  Cevapla
 4. Adam kandırmadan başka birşey değil bunlar. Neden ilk 6 ay 19 TL de sonra fiyat oluyor 29 TL…

  TK bir dur demesi kazım. Yoksa bu şekilde bizi kandırıyorlar

  Cevapla