Avea Her Yerde Kazandırır İndirim ve Kampanya Sitesi Açıldı

Avea Her Yerde Kazandırır İndirim ve Kampanya Sitesi Açıldı

Firmalar arasındaki abone kapma yarışında sadece Görüşme veya SMS hizmetlerinin yeterli gelmemesi firmaların da farklı alanlarda yan yatırımlar yapmalarına sebep oluyor. Bu kapsamda Avea firması da aveaheryerdekazandirir.com adı altında bir web sayfasını hayata geçirmiş durumda. Site temel manada Vodafone firmasının kamupanya.com adresi ve Turkcell firmasının Alışveriş Kampanyaları sayfasının bir benzeri  olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada […]


Firmalar arasındaki abone kapma yarışında sadece Görüşme veya SMS hizmetlerinin yeterli gelmemesi firmaların da farklı alanlarda yan yatırımlar yapmalarına sebep oluyor. Bu kapsamda firması da aveaheryerdekazandirir.com adı altında bir web sayfasını hayata geçirmiş durumda.

Site temel manada Vodafone firmasının kamupanya.com adresi ve Turkcell firmasının Alışveriş Kampanyaları sayfasının bir benzeri  olarak karşımıza çıkıyor.

Bu noktada firması yan kurumların da desteğini alarak Abonelerine uygun fiyattan ürün ve hizmet tedarik ediyor ve bir anlamda kullanıcı çekme yarışı içerisinde kendisine bir yer edinmeye çalışıyor.

Her Yerde Kazandırır adı altında aktif olan sitede şu aşamada genellikle Araç, Seyahat ve Tatil alanında indirimler bulunuyor. Bunun yanında günlük yaşamda çok kullandığımız Kargo hizmeti, Yemek hizmeti gibi bazı alanlarda da ek indirimler sağlanmış durumda.

  Avea Markalı Akıllı Telefon Modelleri Geliyor
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Her Yerde Kazandırır

Avea firması şu aşamada henüz tam olarak oturmamış sitesini yakında farklı ürünler ve daha sağlam indirimler ile donatacaktır. Aksi takdirde çok fazla talep görecek bir site olmayabilir.

Sizde Avea Abonesi iseniz o zaman http://avantajavea.avea.com.tr/ adresini ziyaret edebilir ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status