Avea Her Yerde Kazandırır İndirim ve Kampanya Sitesi Açıldı

Avea Her Yerde Kazandırır İndirim ve Kampanya Sitesi Açıldı

Firmalar arasındaki abone kapma yarışında sadece Görüşme veya SMS hizmetlerinin yeterli gelmemesi firmaların da farklı alanlarda yan yatırımlar yapmalarına sebep oluyor. Bu kapsamda firması da aveaheryerdekazandirir.com adı altında bir web sayfasını hayata geçirmiş durumda.

Site temel manada Vodafone firmasının kamupanya.com adresi ve Turkcell firmasının Alışveriş Kampanyaları sayfasının bir benzeri  olarak karşımıza çıkıyor.

Bu noktada firması yan kurumların da desteğini alarak Abonelerine uygun fiyattan ürün ve hizmet tedarik ediyor ve bir anlamda kullanıcı çekme yarışı içerisinde kendisine bir yer edinmeye çalışıyor.

Her Yerde Kazandırır adı altında aktif olan sitede şu aşamada genellikle Araç, Seyahat ve Tatil alanında indirimler bulunuyor. Bunun yanında günlük yaşamda çok kullandığımız Kargo hizmeti, Yemek hizmeti gibi bazı alanlarda da ek indirimler sağlanmış durumda.

  Avea Yeni Yıl Tarifesi ( 25 TL 400 Dk + 4000 SMS + 3 Ay Öde 1 Ay Bedava)
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Her Yerde Kazandırır

Avea firması şu aşamada henüz tam olarak oturmamış sitesini yakında farklı ürünler ve daha sağlam indirimler ile donatacaktır. Aksi takdirde çok fazla talep görecek bir site olmayabilir.

Sizde Avea Abonesi iseniz o zaman http://avantajavea.avea.com.tr/ adresini ziyaret edebilir ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status